Kripto analisti ve kıdemli tüccar Tone Vays, yeni bir Bitcoin boğa koşusunu kırabilecek temel bir kaymanın sağlandığını söyledi.

Kripto Stratejisti Tone Vays: Bitcoin

Kripto analisti ve kıdemli tüccar Tone Vays, yeni bir Bitcoin boğa koşusunu kırabilecek temel bir kaymanın sağlandığını söyledi.

Trading Bitcoin'in son bölümünde, Vays, BTC'ye olan talebin, oluşturulan yeni Bitcoin'in miktarının önde gelen kripto para birimi için önemli bir katalizör olabileceğini çok açıkladığını söylüyor.

Kripto varlık yöneticisi Grayscale, yüksek net değerli yatırımcılar rekor oranda gerçek BTC tarafından desteklenen GBTC'yi satın aldıkça satın alma çılgınlığını besliyor.

Vays, piyasaya giren yeni arz oranını yarıya indiren yarılanmadan sonra Bitcoin'e olan talebin artmasının, hisse senedi-akış modeli gibi tahminlerin doğru olabileceğini gösterdiğini söyledi. Anonim analist PlanB tarafından öncülük edilen model, BTC'nin 2024'ün sonuna kadar artacağını gösteriyor.

İyimserliğine rağmen Vays, Bitcoin'in bir kez daha S&P 500 ile birlikte eğilimi olduğu konusunda uyarıyor ve bu durum borsanın düşmesi durumunda Bitcoin için de düşüş anlamına geleceğini ifade ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ