İki kripto para birimi analisti, uzun kripto kışında yol kenarına düşen bir altcoinin patlamaya hazır olabileceğini söylüyor.

Kripto Stratejistleri: Bu Unutulmuş Altcoin Uçmaya Hazır

İki kripto para birimi analisti, uzun kripto kışında yol kenarına düşen bir altcoinin patlamaya hazır olabileceğini söylüyor.

TraderXO, NEO'nun 2020'de Ethereum'un yükselişini takip edebileceğini söyledi. ETH, yıla 130.47 $ 'dan başladı ve şu anda yazının yazıldığı sırada 270 dolar seviyelerinde yer alıyor.

Rakip bir akıllı sözleşme platformu olan NEO'ya genellikle “Çin Ethereum’u” denir. 2019'a 8,72 dolardan başladı ve şu anda % 75 artışla 15,29 dolardan başlıyor.

İvme kazanmak için TradeXO, NEO'nun ilk önce 16,78 $ 'lık bir direnç çizgisinden geçmesi gerektiğini söylüyor.

“NEO - Uyuyan bir dev mi? Kesinlikle fırsat ortaya çıkarsa yeterince önemli geri çekilme bazı almak için sabırsızlanıyoruz.

2020'de yapılacak önemli duyurular için bunu yakından takip edeceğiz. ”

Altcoin, NEO'nun yükselişli bir ters baş ve omuz modeli oluşturduğunu söyleyen Texas West Capital'in kurucusu analist ve kurucusu Scott Melker'in de radarında yer alıyor.

"Neredeyse 10 aydır var olan bir ters baş ve omuzların kopması onaylandı. Bu, sadece bu model üzerinde % 50'lik bir hareket çekmelidir. NEO'nun uçuş yapmasını bekliyorum. ”

Sadece eski direnişin bu yeniden testinde destek olarak pozisyonuma yoğun bir şekilde ekledim. Bu muazzam bir kurulumda düşüşe geçmek için hiçbir neden göremiyorum (önceki tweet'lere bakın).

Boğa görünümüne rağmen, Melker NEO'nun kısa vadede, yayınlama sırasında kırmızı olan kripto pazarının geri kalanıyla birlikte düşmeye devam edebileceği konusunda uyarıyor.

 Altcoin piyasası genel olarak Bitcoin fiyat hareketlerinin kaprisindedir ve BTC'nin gerçekten uzun vadeli bir boğa koşusunun ortasında olup olmadığı görülmeye devam etmektedir. Önde gelen kripto para birimi, geçen hafta sonu 10.000 $ 'ı aştıktan ve Çarşamba günü 10.400 $' ı aştıktan sonra durdu. Şu anda % 2,66 değer kaybıyla 9.986 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ