Yatırımcılar, en iyi giriş fiyatını belirlemek için Cardano'ya (ADA) bakıyorlar. ADA'nın Temmuz 2022'nin sonuna kadar ortalama 0,88 $ fiyatla işlem yapması bekleniyor.

Kripto para piyasasının son birkaç haftadaki aşırı düşüşlü doğasından sonra, yatırımcılar sağlam bir zemin aramaya çalışıyorlar. Şu anda yatırımcılar, en iyi giriş fiyatını belirlemek için en büyük Hisse Kanıtı (PoS) varlığı olan Cardano'ya (ADA) bakıyorlar.

Özellikle CoinMarketCap topluluğu bunu anlamaya çalışıyor ve ADA'nın Temmuz 2022'nin sonuna kadar ortalama 0,88 $ fiyatla işlem yapacağı sonucuna vardılar. Bu, kullanıcıların geleceği tahmin etmelerini sağlayan 'Fiyat Tahminleri' özelliğine göre kripto paraların fiyatlandırılmasıdır.

CMC topluluğu ayrıca Cardano'nun fiyatının Temmuz ayı sonuna kadar mevcut değerinden şaşırtıcı bir şekilde %95,82 oranında artacağına inanıyor.

Kripto topluluğu Cardano fiyat tahmini 31 Temmuz (Kaynak: CoinMarketCap)

Kripto topluluğunun yaklaşık 20.482 üyesi bu sonuçlara varmak için oy kullandı.

Ağustos ayının sonunda, 11,592 topluluk üyesi, ADA fiyatının 0,80 dolardan biraz daha düşük olabileceğine kuvvetle inanıyordu.

CoinMarketCap'e göre, ADA'nın fiyatı şu anda 0.457 dolar civarında bulunuyor. Bu, %2,47'lik fiyatta 24 saatlik bir düşüş ve haftalık %1,72'lik bir fiyat düşüşü anlamına geliyor kripto paranın piyasa değeri 15,42 milyar dolara düşüyor.

Cardano şu anda CoinMarletCap'in piyasa değeri açısından en büyük kriptolar listesinde 8. sırada. Aynı listede 15.56 milyar dolarlık piyasa değeriyle Ripple (XRP) 7. sırada ve 12.19 milyar dolarlık piyasa değeriyle Solana (SOL) 9. sırada yer alıyor.

Not: Bu yazı ve bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ