Kripto piyasasının 2022'deki dip noktasını doğru bir şekilde tespit eden zeki bir yatırımcı, önde gelen Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) hakkında yükseliş perspektifini paylaştı.

Kripto Uzmanı Açıkladı! Bu Altcoin’de 75 Bin Dolarınız 2 Milyon Dolar Olabilir

Kripto piyasasının 2022'deki dip noktasını doğru bir şekilde tespit eden zeki bir yatırımcı, önde gelen Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) hakkında yükseliş perspektifini paylaştı.

Potansiyel Milyon Dolarlık Yatırım

Placeholder Capital'in kurucusu ve ARK Invest'in eski kripto başkanı Chris Burniske, anonim bir kişinin Solana'ya (SOL) 75.000 $ bonus yatırdığını açıklamasına yanıt verdi. Sosyal medya platformu X'teki 263.300 takipçisine seslenen Burniske, bu yatırımın potansiyel olarak şaşırtıcı bir şekilde 2 milyon dolara dönüşebileceğine inanıyor.

Tahminin Temeli

Burniske'nin tahmini, Solana'nın Kasım 2021'de yaklaşık 260 dolar olan önceki tüm zamanların en yüksek fiyatının iki katına ulaşacağı varsayımına dayanıyor. Burniske yanılma olasılığını kabul etmekle birlikte Solana'nın potansiyeline olan güvenini ifade ediyor.

Fiyat Yükselişi

Bu yazının yazıldığı sırada Solana 19,61$'dan işlem görüyordu. Burniske'nin öngördüğü 520 dolarlık fiyata ulaşmak için kripto para biriminin kabaca %2,551 oranında değer kazanması gerekiyor.

Solana'nın Rekabet Üstünlüğü

Bu ayın başlarında Burniske, Solana'nın yaklaşan piyasa rallisinde Ethereum'dan daha iyi performans göstereceğini iddia etti. Şu anda piyasa değerine göre en büyük 10. kripto para birimi olan Solana'ya rekabet avantajı sağlayan çeşitli faktörlerden bahsetti. Bu faktörler arasında sessiz ürün lansmanları, gelişmiş işlevsellik, düşük ücretler, artan verim ve yeni bir ürün döngüsünün ortaya çıkışını işaret eden bir kombinasyon olan yutturmaca eksikliği yer alıyor.

Olumlu Uzun Vadeli Görünüm

Burniske ayrıca, Solana'nın Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birlikte 2023'te yeni düşük seviyeler yaşama ihtimalinin düşük olduğunu belirtti. Bu kripto para birimlerinin önümüzdeki iki yıl boyunca yukarı yönlü seyrini sürdüreceğini öngörüyor.

Sonuç olarak, Burniske'nin Solana'ya ilişkin yükseliş hissiyatı, bu Ethereum rakibine yönelik artan ilgiyi yansıtıyor. Burniske'nin öngörüsü önemli bir fiyat artışını içermekle birlikte, kripto para birimlerinin bilgili yatırımcılar için önemli getiriler sağlama potansiyelinin altını çiziyor. Kripto piyasası geliştikçe, Solana'nın benzersiz özellikleri, dijital varlıklar arasında devam eden rekabette onu gerçekten de olumlu bir şekilde konumlandırabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ