Geçen yıl, Bitcoin 13.000 $ fiyat işaretine yaklaşmaya başladıktan sonra, Eylül ve Ekim arasında BTC'nin 10.000 ile 11.000 dolar arasında işlem gördüğü bir dönem vardı.

Kripto Yatırımcı Israrcı: Bitcoin (BTC) 1.000 Dolara Düşmeyecek

Geçen yıl, Bitcoin 13.000 $ fiyat işaretine yaklaşmaya başladıktan sonra, Eylül ve Ekim arasında BTC'nin 10.000 ile 11.000 dolar arasında işlem gördüğü bir dönem vardı.

Bundan sonra 10.000 dolar bir süre ulaşılamaz görünüyordu. Amiral gemisi para birimi 9.800 dolarlık alanda işlem görüyor ve 10.000 dolarlık psikolojik seviyeye olan mesafeyi kısaltıyor.

Kripto Twitter'daki çoğu kimse , BTC'nin hala geri dönüp 6.000 dolara düşeceğine inanıyor. Ancak, bir kripto tüccarı ve yatırımcı @BTC_Macro, BTC fiyatının bir süre önce dibe vurduğunu düşünüyor ve bu kapsamda tersine dönmeyecek.

Kabul Etmiyorsanız McDonalds'a başvurun ’

Trader @BTC_Macro, Bitcoin hakkında tweet attığında her zaman radikal görünüyor. Yakın tarihli bir tweet'te, büyük kriptonun zaten alttan geride kaldığını ve BTC'nin yakın gelecekte 1000 dolara düşebileceğine inananları ikna etmeye çalıştığını belirtiyor.

Ayı pazarının devam ettiğini düşünen topluluk üyeleri, tweet'ler, kripto ticaretinden vazgeçmeli ve bunun yerine McDonald’larda hamburger satan bir iş bulmalı.

“Lütfen  BTC’nin 1000 dolara düşeceğine dair konuşan o çeneni kapat.

Kriptonun hala bir ayı pazarında olduğunu düşünüyorsanız, McDonald's'a başvurmanız gerekir.

Minik beyninizin söylemesine izin verilmesi gereken tek şey: "Bununla patates kızartması ister misiniz?"

"Yakında Bitcoin'e Olan Talep Arzdan Çok Daha Fazla Olacak."

Daha önceki bir tweet'te aynı tüccar, BTC'ye olan talep arzını aşar aşmaz ve insanlar bu gerçeği fark etmeye başlarsa, amiral gemisi kripto fiyatının herkesin çizelgelerdeki en sevdiği varış noktasına - aya kadar yükseleceğini varsaydı.

Bu durum, ister piyasalar çöküyor, ister savaş, isterse de herhangi bir küresel virüs olsun, her türlü küresel ve sosyal çöküş tarafından kışkırtılabilir.

“Yakında Bitcoin'e olan talep arzdan çok daha fazla olacak.

İnsanlar bunu fark ettikten sonra fiyat fırlayacak. Kelimenin tam anlamıyla bir gecede % 100 BTC pompası görebiliriz..

Böyle bir hareketin katalizörleri savaşlar, salgın hastalıklar veya geleneksel pazarların çökmesi olabilir.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ