İkinci en büyük kripto para Ethereum son zamanlarda düşük seviyelerde yer aldı, ancak analistler fiyatın yakın gelecekte yükselebileceğine inanıyorlar.

İkinci en büyük kripto para Ethereum son zamanlarda düşük seviyelerde yer aldı, ancak analistler fiyatın yakın gelecekte yükselebileceğine inanıyorlar.

İkinci en büyük kripto para ETH, Ocak 2018'in başında ulaşılan 1.300 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine bile yaklaşmadan en düşük seviyelerde yer aldı, ancak analistler, kripto para grafiklerde belirli fiyat işaretleri aldıktan sonra fiyatın yükselebileceğine inanıyor.

Ancak, burada tam olarak hangi işaretlerin olduğu konusunda farklı görüşlere sahipler.

"160 Dolar, 190 Dolar Seviyeleri Ayıları Öldürür"

Yatırımcı @IamCryptoWolf Noel'de bile çalışıyor gibi görünüyor ve ETH'nin ivme kazanmak için hareket etmesi gereken yönü gösteren bir grafik yayınladı.

O, ETH'nin yukarı doğru götürecek hızı yeniden kazanmak için iki fiyat işaretini aşması gerektiğini düşünüyor - birincisi 160 dolara yakın. Bundan sonra, ETH fiyatı 190 doları geçmeli.

“Umutlarınızı 365 Dolar Olana Kadar Büyütmeyin"

Twitter adı @ cryptodude999 olan yatırımcı, ETH fiyatının yakında yükselmesi konusunda daha az iyimser. Bazı yatırımcılar topluluğa karşı dürüst olmamak ve tahminlerinde “aşırı iyimser” olmakla suçluyor.

Onun bakış açısından, grafik kötü görünüyor. ETH, grafikte 365 dolar işaretini geçene kadar kişinin umudunu korumasını tavsiye ediyor. Bu seviye alındıktan sonra, ETH'nin 1.000 dolar ve daha yüksek bir seviyeye gelmeye başlayabileceğini söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ