XRP bu yıl iyi bir başlangıç yaptı ve 0.19 $'dan 0.21 $' a yükseldi. Şimdi, topluluğun gözleri bu kripto para üzerinde. Boğalar XRP'nin yükselmeye devam etmesini bekliyor.

Salı günü, finansal analitik ajansı Weiss Ratings, Twitter sayfasında XRP'nin Ripple'ın sahip olduğu XRP'nin büyük bir bölümünü sattığı anda önemli bir fiyat artışı görebileceğini belirtti ve boğalara XRP'leri ile bir Lambo satın alma umudu verdi

“XRP İçin Bir Sonraki Hedef  0,239 $”

Trader @HaraldoXRP, XRP'nin yükselmeye devam etmesini bekliyor. Bu varlık için bir sonraki hedefi 0.239 $ olarak belirledi. Bu seviye şu anki 0.2129 $ seviyesine oldukça  yakın.

Başka bir tüccar, @CryptoDonAlt, 2020'nin ilk günlerinde ani bir XRP yükselişine dikkat çekti ve yükseliş eğilimi yaydı.

XRP Yükselen Bir Trend mi?

XRP topluluğunda etkili olan Crypto_Bitlord, XRP'nin yükselen bir trend izlediğine inanıyor. Kripto para biriminin gelecekte ulaşabileceği son derece yüksek fiyat işaretleri gösteriyor, ancak bazıları olası olmadıklarına inanıyor.

XRP, Ripple’ın Kilometre Taşlarından Bir Yıl Sonra Yükseldi

Binance geçen gün margin ticareti için XRP / USDT kalıcı bir sözleşme başlattıktan sonra XRP'nin ani yükselişi tetiklendi. Muhtemelen kümülatif bir etki meydana geldi - Ripple tarafından MoneyGram ile Meksika ve Filipinler'e kurulan başarılı ODL koridorları da dahil olmak üzere sayısız kilometre taşı da bu yükselişte etkili oldu.

Bugün daha önce bildirildiği gibi, XRP Japon mesajlaşma devi LINE'a ait kripto borsasından delist edildi. Bunun için belirli bir neden belirtilmedi, ancak XRP 'yerel standartları karşılamıyor'. Yine de, bu gelişme en azından şimdilik fiyata yansımadı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ