Merhaba değerli takipçiler,

Sitemizde daha önce de ücretsiz BTC kazandırıyorduk. Ancak bir çok kötü niyetli kullanıcılar tarafından gereksiz bir içerik yığını oluşmuştu ve bu hizmeti durdurmuştuk.

Şimdi ise, sadece kayıtlı kullanıcılarımıza ve tamamen şans faktörüne dayanan bu sistem ile yine ücretsiz olarak BTC kazanmaya devam edebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken özel bir durum yok. Yapmanız gereken tek şey,  Kriptom'u daha önce nasıl kullanıyorsanız, aynı şekilde kullanmaya devam etmeniz. Bunda herhangi bir kısıtlama yok. Yani günde defalarca ücretsiz BTC kazanma şansınız olabilecek.

Kazandığımı nasıl anlayacağım?

Ücretsiz BTC kazandığınızı gösteren aşağıdaki bir ekran açıldığı zaman, profiliniz sayfasında yer alan "Bakiyem" kısmına kazandığınız tutarda BTC eklenecektir ve 0.001 BTC'ye ulaşır ulaşmaz yine eskisi gibi Bitcoin cüzdanınıza aktarabileceksiniz.

Detaylar : https://www.kriptom.com/ucretsiz-btc/

Bir kaç yeni özellik daha

Kriptom'a ayrıca yeni bir kaç özellik ekledik. Bunlardan ilki, Bitcoin ve alt koin borsaları. Herhangi bir para biriminin detayına girdiğinizde "Genel Bakış" ve "Borsa ve Marketler" diye ayrılmış iki tab göreceksiniz. Buradan borsalara tıkladığınızda seçtiğiniz para biriminin hangi borsalarda satılıp alındığını, fiyatlarını ve toplam market hacimlerini görüntüleyebilirsiniz. Fiyatlar ve bilgiler 10 dakikalık aralıklarla güncellenmektedir.

Piyasalar sayfasında seçtiğiniz bir para birimi için hızlıca son 30 günlük grafiği görmek isterseniz, para biriminin sağ tarafında yer alan istatistik simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Madencilik sayfasında yer alan hesaplamarda bazı küçük hatalar mevcuttu. Özellikle güç giderleri konusunda yanlış hesaplamalar yapıyordu. Bu hataları da giderdik.

Bir sonraki güncellemede ise, yatırım yaptığınız para birimlerinin fiyatlarını, hangi borsada tutuyorsanız; oradaki fiyatlara göre gösterme imkanı tanıyacağız. Kriptom'da çoğu fiyat tüm piyasaların ortalaması alınarak gösterilmektedir. Örneğin, Bitcoin yatırımınız varsa ve siz bunu "Yatırımlarım" sayfanızdan tanımladıysanız genel piyasa fiyatlarını alıyor. Ancak bu fiyatı Koinim, BTCTürk ve diğer borsaların fiyatı olarak tanımlayabileceksiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ