Kriptom Exchange hizmeti ile dijital para birimi dönüştürücü

Kriptom olarak sunduğumuz hizmetleri genişletmeye devam ediyoruz. Artık sitemiz üzerinden 60'dan fazla dijital para birimi için dönüştürme (exchange) hizmeti yapabileceksiniz. Herşey otomatik ve çok düşük bir komisyon ücreti alıyoruz (0.5%).

Kriptom Exchange, en popüler 60'dan fazla para birimi için birbirine dönüştürme yapabileceğiniz bir servis. Türkiye'de bir ilk olarak gerçekleştirdiğimiz Exchange hizmeti ile elinizde olan dijital para birimlerini BTC'ye, ETH'ye ve daha birçok popüler para birimine birkaç tık ile çevirebileceksiniz. Exchange hizmeti tamamen otomatikleştirilmiş bir sistem ile çalışmaktadır. Yapmanız gereken sadece, elinizde olan para biriminden kaçını, hangi para birimine çevirmek istediğinizi yazmanız ve çevrilen miktarın hangi cüzdan adresinize geleceğini belirtmeniz. Gerisini Kriptom sizler için halledecek.

Exchange hizmetinde, BTC, ETH, LTC, DASH, ZEC, NEM, XRP, XMR, DOGE gibi market hacmi yüksek para birimleri ve bunların haricinde birçok dijital para birimi bulunmaktadır. 

Exchange hizmetini kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı küçük hususlar var. Bunlardan ilki, her dönüştürme hizmeti için belirlenen minimum bir miktar vardır. Bu miktar altında ödemeyi sistem kabul etmiyor olsa bile, buna dikkat etmenizde fayda var. Ayrıca cüzdan adresinizin doğru olduğunu birkaç kez kontrol etmenizde de fayda olacaktır.

Karşınıza çıkan en son ekran olan ödeme ekranında, QR kod ve belirtilen cüzdan adresine, belirtilen miktardaki ödemeyi yaparak, sistemin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bundan sonra ise yapmanız gereken tek şey beklemek olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ