Bilgisayarlar ve sunucular mükemmel değil. Ancak her şeyin kolay veya zor bir yolu bulunur.

Kriptom tekrar yayında!

Merhaba değerli takipçiler,

22.02.2018 Perşembe tarihinde, saat 15:00'dan sonra sunucumuzda oluşan ciddi bir problem sebebiyle yayın hayatına dönmekte güçlük çektik. Yorucu çalışmalar sonucunda sitemizi bugün 20:00'da yayın hayatına geçirdik. Sunucumuzda oluşan problem, bir çok yedeklememizi de kullanılamaz hale getirdi. Verilerin büyük çoğunluğunu kurtardık ve eksik olan verileri kısa zaman içerisinde entegre etmek için çalışmalarımız sürüyor.

Ulaşabildiğimiz son yedek 2017'nin Aralık ayına ait olduğu için, bu tarihten sonra sitemizde olan mesajlaşmalar, üyelikler ve blog yazıları da tamamen silinmiş oldu. Makaleleri hızlı bir şekilde tekrardan ekliyoruz, ancak bu tarihten sonra sitemize üye olduysanız, üyeliğinize giriş yapamayacaksınız. Bu nedenle yeni üyelik oluşturmanız gerekecek.

Ayrıca, eksik olan makalelerimizi eklerken, o tarihteki bazı kullanıcılar sitemiz veritabanında bulunmadığı için, bazı kullanıcılarımızın makaleleri "kriptom" tarafından yayınlanmış olarak gözükebilir. Lütfen bunu bizlere [email protected] mail adresinden bildiriniz. 

Umarım bu yaşadığımız en kötü senaryo olur. Şimdilik, sağlıcaklar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ