Kriptom

Merhaba değerli takipçiler,

Öncelikle kullanıcılarımız tarafından bizlere ulaştırılan her bir makale için teşekkür ederiz.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak ve adaleti sağlamak adına bazı güncelleme ve geliştirmeler yaptık. Bu geliştirmelerin büyük çoğunluğu makale yazıları ile ilgili. Detaylar aşağıdaki gibi.

Makale yazıları için 20.000 satoshi olan ödeme miktarımız, kademeli olarak güncellendi. Bu; daha az veya daha çok emek veren kullanıcıları ayırt etmek için uygun gördüğümüz bir geliştirmeydi. Bu durumda makale yazımlarınızda kazanabileceğiniz maksimum miktar yine 20.000 satoshi olarak belirlendi. Kademeler aşağıdaki gibidir:

+ 100 kelimeye kadar gönderilen makaleler için 5.000 satoshi,
+ 101-200 kelime arası makaleler 7.500 satoshi,
+ 201-300 kelime arası makaleler 10.000 satoshi,
+ 301-400 kelime arası makaleler 15.000 satoshi,
+ 401 kelime ve daha fazlası için ise 20.000 satoshi

Bununla birlikte, benzer içeriklerin tekrar eklenmesinin önüne geçmek için, "Makale Ekle" kısmında küçük bir araç sunduk. Bu araç yazacağınız makalenin ana konusunu aratarak, daha önce yazılıp yazılmadığını kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Makale düzenleme desteğini getirdik. Makalelerinizde unuttuğunuz veya yaptığınız hataları "Makalelerim" kısmından güncelleyebilirsiniz.

Birçok makalede kaynak olmasına rağmen belirtilmediğini farkettik. Bunun için de makale ekleme ekranında "Kaynak/Link" kutucuğunu ekledik. Makalelenizde alıntı yaptığınız URL'yi buraya girmeniz gerekecektir.

Sitemize "arama" bölümü eklendi. En üst kısımdan makale ve forumlarda genel bir arama yapabilirsiniz. Performans iyileştirmesi için sonuçlar maksimum 50 olarak filtrelendi.

Yakın zamanda sitemize reklam alanları açacağız, bu reklam gelirinin de büyük bir kısmını yine kullanıcılarımız arasında performansa/katkıya yönelik bölüştürmeyi umuyoruz. Bu konu hakkında çalışmalarımız devam ediyor.

İlginiz için, teşekkürler. Bol kazançlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ