Serbest Çalışanlar İçin Daha İyi Bir Ortam Oluşuyor

Kriptopara İle Daha Hızlı Ve Daha Ucuz İş Kurma Dönemi

ABD'de yükselen yeni işletmeler için başvurularla, kripto odaklı bir platform, girişimcilerin fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmaya kararlı olduğunu söylüyor.

Koronavirüs salgını çalışma dünyasını sarstı - binlerce kişinin kalbinde girişimci bir ruhu ateşledi. The Wall Street Journal'da yakın zamanda yayınlanan bir makale, yeni ABD işletmeleri için başvuruların 2007'den beri en hızlı şekilde arttığını iddia etti.

Ancak kriptopara odaklı bir şirket, gelecek vadeden işletme sahiplerinin büyük bir sorunla karşı karşıya olduğunu söylüyor.Fikirlerini hayata geçirmek için mevcut çözümler yavaş, pahalı ve merkezi. İdeolojinin hedefi, gelişmekte olan bir girişimcinin ihtiyaç duyacağı her şeyi tek bir çatı altında toplamaktır - ve organizasyonun bu yıl 100.000 kişiye ulaşma iddialı hedefi var.

Nasıl Çalışır?

Şu anki zorluk, ihtiyaç duydukları desteği almak ve vizyonu hayata geçirecek bir ekip oluşturmaktır. ActiveIDEA.com bunu, girişimcilerin mükemmel çalışanları bulmalarını ve hatta hedeflerini paylaşan bir ortağı güvence altına almalarını sağlayarak yapar.

İdeolojinin adanmış yaratıcı pazarı, kod, şablonlar ve öğreticiler gibi önemli hizmetleri edinmeyi de çok daha kolay hale getirir. Ekosistemin bu gelişen kısmı, topluluğun diğer üyeleriyle işbirliğini de teşvik eder. Daha da iyisi, girişimcilerin fikirlerini yatırımcı havuzlarına sunarak kitle fonlamasına başvurma fırsatı da var.

Kullanıcıların dahil olmak için kendi iş fikirlerine sahip olmaları gerekmez. Serbest çalışma, sınır faaliyetlerinden popüler bir yaşam kazanma yöntemine doğru ilerlerken ,  İdeoloji yetenekli bireylere geliştirilmekte olan birçok projede yarı zamanlı pozisyonlara başvurma fırsatı verir. En önemlisi, bu site rakip platformlardan çok daha adil istihdam koşulları sunuyor, yani kazandıkları paranın daha fazlasını elinde tutacaklar.

IDEA adlı bir ERC-20 jetonu, bu teklifin merkezi parçasıdır. Bu topluluk aracılığıyla satılan mal ve hizmetler için bir ödeme yöntemi olarak hizmet etmenin yanı sıra, ücretlerde indirimlerin kilidini açar ve bundan sonra hangi kitle fonlaması projelerinin desteklenmesi gerektiği konusunda oylama fırsatı sunar. Kuruluşun blockchain odaklı platformu, bu tokenlerin güvenli bir şekilde saklanabileceği güvenli bir kripto cüzdanı da sunuyor.

IDEA, bu ay Bitcoin.com borsasında satılıyor ve Ideaology'nin kurucu ortağı ve CEO'su Khaled Alkalbani, bunun çok önemli bir adım olduğunu söylüyor. “Ideaology'nin Active IDEA platformunun geliştirmenin son aşamalarında olmasıyla, IDEA coin'i popülerlik ve trafik hacmi açısından dünyanın önde gelen borsalarından birinde listeleme talebinin IEO'muz için en iyi strateji olduğunu düşünüyoruz. Modern ve yenilikçi bir borsa olarak, Bitcoin.com'un IDEA'nın mevcut tahmini potansiyel kullanıcı sayımızın ötesine ulaşması gereken pazarlama yeteneklerini sağlayabileceğine inanıyoruz. "

Serbest Çalışanlar İçin Daha İyi Bir Ortam

Serbest İş Ekonomisi, koronavirüs salgınından önce bile büyük bir trend haline geliyordu ve veriler, her üç Amerikalıdan birinin halihazırda serbest olarak faaliyet gösterdiğini gösteriyor. Küresel olarak bu, işletmeler ve kalifiye işçiler arasında kalıcı bağlantılar oluşturmak için büyük bir fırsat olduğu anlamına gelir.

İdeolojinin Upwork ve Fiverr gibi ana akım siteleri kullanma deneyimine odaklanan merkezlerin üstesinden gelmeyi umduğu bir sorun. Şirket, serbest çalışanların, kısmen profillerinde yer olmaması nedeniyle tüm becerilerini sergilemekte zorlandıklarına dair raporlar aldığını söylüyor. Bazı durumlarda, bu hesaplardan bazılarının doğrulanmaması nedeniyle girişimler de temkinli olabilir.

İdeoloji, Birleşik Arap Emirlikleri'nden geliyor ve şu anda dünya çapında 20 kişilik bir ekibe sahip. Şirket, şu anda teşvik ettiği modeli kullanarak uzaktan çalışan çalışanlarla inşa edilmekten gurur duyuyor.

IDEA tokenleri için ilk takas teklifinin ikinci turu 26 Ocak 2021'de başlıyor ve 10 gün sürecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ