Dogecoin 2.0, yakın zamanda meme coin topluluğuna giren yeni bir proje.

Kripto para, kendisini yükseltilmiş Doge olarak tanıtıyor. BSC zincirindeki bir DeFi tokeni, yatırımcıların tokeni orijinal Doge ile karıştırması zor değil. Bu, Dogecoin Vakfı'nı yeni Dogecoin 2.0 projesiyle ilişkisini netleştirmek için bir açıklama yapmaya teşvik etti.

Dogecoin ve Dogecoin 2.0 İki Ayrı Token

Dogecoin Vakfı, web sitesinde Doge 2.0'ın orijinal Doge ile hiçbir bağlantısı olmadığını açıklayan bir paylaşım yaptı. İlgili topluluk üyelerinin, ilkinin varlığının farkına vardığını belirtti. Görünüşe göre orijinal Doge projesinin bir parçası olup olmadıklarını bilmek istiyorlar. Doge 2.0, kendisini Doge yükseltmesi olarak adlandırsa da, hiçbir şekilde orijinal Doge'dan oluşmamıştır veya onunla bağları bulunmuyor.

Vakıf, toplulukta yeni projelere destek verdiğini ifade etti. Ancak topluluğunu, orijinal projeye yatırım yaptıklarını düşünmelerine yol açabilecek projelerden koruması gerekiyordu. Vakıf, bu amaçla marka koruma avukatlarından Dogecoin 2.0 projesinin geliştiricileriyle iletişime geçmelerini istedi.

Bunun nedeni projenin arkasındaki ekipten projesine başka bir isim seçmesini istemektir. Mevcut proje, orijinal Dogecoin projesiyle doğrudan bağlantılı olduğu çağrışımını taşıyor gibi görünüyor. Belirteçleri için seçilen ad, Doge markasının haklarını ve itibarını ihlal ediyor. Ve bu nedenle, yeni belirteçle işler ters giderse, proje için zararlı sonuçlara yol açabilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Önceki Proje İhbarları

Doge'nin popülaritesindeki hızlı yükseliş, dezavantajları olmadan gelmedi. Orijinal projeyle bağları olduğunu iddia etmek için çeşitli projeler ortaya çıktı. Büyük popülaritesinden yararlanmayı umuyor. Bu, Dogecoin Vakfı'nın, bu projelerle hiçbir şekilde ilişkili olmadıklarını açıklayan kamuya açık açıklamalar yapma ihtiyacı yarattı.

Bu projelerden bazıları, doge.org alanını kullanan MoonRabbit AngoZaibatsu ve Dogecoin Vakfı'nı içeriyor. Vakıf, bu kuruluşlardan herhangi biriyle ortaklık iddialarını reddetti. Bunun kuruluşlar tarafından yanlış bir şekilde ifade edildiğini açıklamak.

Vakıf ayrıca Dogecoin için ticari marka tescil ettirmeye çalışan aktörlere karşı olduklarını da ortaya koydu. Kâr etmeye çalıştıkları projeyle hiçbir bağlantıları olmadığı için. Proje her zaman topluluğu için özgürce erişilebilir olmaya kararlıdır. Bu nedenle, markanın topluluğa ait olduğundan emin olmaya devam edecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ