Küresel bir yatırım, ödeme ve finansal ekosistem ve dünyanın ilk dijital bankası olan Kyrrex, 29 Kasım'da kendi token ön satışını kapatıyor.

Küresel bir yatırım, ödeme ve finansal ekosistem ve dünyanın ilk dijital bankası olan Kyrrex, 29 Kasım'da kendi token ön satışını kapatıyor. Neden kaçırmamalısınız!

Kyrrex Nedir?

2018 yılında Viktor Kochetov ve Mykhail Romanenko tarafından başlatılan bir kripto-fiat ekosistemi olan Kyrrex, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi haline geldi. Kyrrex, dijital varlıklarla günlük olarak çalışan kullanıcılar için yararlı ve güvenli bir araçtır. Bugün ana ürünü, çeşitli kripto para işlemlerinin gerçekleştirildiğiKyrrex Crypto Exchange'dir.

Kyrrex, Malta Finansal Hizmetler Otoritesinden (MFSA) en yüksek Sanal Finans Varlık (VFA) lisansını aldı. Bu, şirketi, kullanıcıların fonlarının güvende olduğuna dair tam bir güvenle yatırımcılara hizmet sunabilecekleri bir şekilde konumlandırdı.

Kyrrex, Class 4 VFA lisansı ile müşterilerine ticaret programı, para yatırma programı, kripto ödeme hizmetleri ve kriptodan fiat ve fiattan kriptoya değiş tokuş gibi kripto ile ilgili çeşitli ürün ve teklifler sunabilmektedir.

KRRX Simgesi

KRRX tokeni, Kyrrex hizmetleri ve işlevleriyle etkileşim için farklı koşullar anlamına gelir, tüm KRRX sahipleri için özel avantajlar sağlar. Özellikle platform, her hesabı Genel, Başlangıç, Profesyonel Yatırımcı, İçeriden Bilgi Sahibi, Kurumsal ve Piyasa Yapıcı kategorilerine atayacaktır.

KRRX tokeni Kamu Pazarında nasıl piyasaya sürüldü: Kyrrex, KRRX'in %50'sini pazarda tam kullanılabilirlik ile üç ayrı halka açık turda piyasaya sürmeyi planlıyor:

Platform, İlk Özel Satış Turunu Tamamladı

Kyrrex şu anda ikinci tur, yani ön satışı gerçekleştiriyor. Platform, KRRX/0,7 ABD Doları tutarında indirimli fiat sunacak. Ve Kasım 2021'in sonunda en üst düzey borsalarda listelenmenin üçüncü turu sırasında tam fiat 150.000.000 KRRX için KRRX/1,0 ABD Doları olacaktır.

Kilitle ve bırak: Platform, her 6 ayda bir sonraki sürümler ve platformdaki kullanılabilirlik ile token kalan %30'unu 4 yıl boyunca kilitleyecektir.

Fonların Kullanımı: Kyrrex, toplanan fonları ekosistem ürünlerinin geliştirilmesi, pazarlama, yeni bölgelerde lisans almak için yasal destek ve sigorta fonları için tahsis edecek. Bahsedilen kategoriler %45, %35 ve %10 olarak hesaplanacaktır.

Son Olarak, Kyrrex & KRRX'in Temel Özellikleri:

Sosyal Ticaret özelliği, kullanıcıların diğer yatırımcıları sabit bir ücret karşılığında takip etmelerini sağlayacaktır. Ödeme yöntemleri itibari para birimleri, kripto para birimleri veya KRRX tokenleridir.

Çoklu Hesap Yönetimi, elde edilen kârın payı karşılığında bir yöneticinin veya bir yatırımcının alım satım hizmetlerini içerecektir.

Tavsiye Programı, bir kullanıcı 3 veya daha fazla akranını cezbettikten sonra bonuslar sunacaktır.

2022'nin dördüncü çeyreğinde beklenen Online Bankacılık özelliği, kart işlemlerinde %20 nakit ve %3 geri ödeme sunacak. Borsada doğrulamayı geçen kullanıcılar 20 KRRX tokeni alacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ