Kryll ICO, otomatik kripto ticaretini sunuyor

Kriptokrasiye yatırım yapmak zaman alır, çaba ve bir hata size çok pahalıya mal olabilir. Yeni bir ürün olan Kryll.io, oyun değiştirici olmayı hedefliyor. Şubat ayında token satışlarını başlatan platform, ticaret stratejilerini otomatik olarak oluşturmak ve yürütmek için sezgisel yollar sunuyor.

Kripto pazarında belirgin bir büyüme var ve baskı yüksek. Tam teşekküllü bir Blockchain şirketi olan Cryptense tarafından işletilen Kryll.io, kendi ciltlerinde kripto ticaretinin tüm barikat ve risklerini yaşayan kripto meraklıları tarafından kuruldu. Ekip üyeleri Blockchain'in ilk günlerinden beri resimde olduklarını söylüyorlar. Kryll web sitesine göre, kuruluşun kurucu ortağı, CTO ve Cryptense Ar-Ge Başkanı Philippe Longère, ticaret stratejilerini otomatik olarak yürütmek için birkaç bot geliştirdi.

Stratejileri tanımlamak için sezgisel platform

İlgili verileri analiz etmek, doğru stratejiyi hazırlamak ve hareketli piyasalarda günün her saatinde gerçekleştirmek kolay değildir. Şirket, beyaz sayfasında "Çelik ve soğukkanlılığın disiplini doğru zamanda doğru zamanda karar almalıydı" dedi. "Ticaret, teknik analizleri yapma olanağından, makine öğrenimi ve semantik analizlere kadar uzanması gereken uzmanlık alanının bulunduğu çok teknik bir alandır."

Platform, dünyadaki borsaları desteklemeyi amaçlıyor. Kryll'in mimarisi, stratejilerin uygulanmasını sağlayan, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da birçok sunucuyu kapsıyor. Kryll tarafından desteklenen ilk on borsa listesi Bittrex, Coinbase, Cryptopia, HitBTC, Bitstamp ve diğerlerini içerir.

Amaç Paylaşarak kazanmak

Kryll, kullanışlı arayüzü ile kripto ticareti yapan kişilerin hayatını kolaylaştırmaya çalışıyor. Kryll Teknolojisi, tasarım ticareti stratejilerine izin verir ve onları test eder. Strateji kanıtladığında, kullanıcılar araçları 7/24 kendi adına canlı-ticaret yapacak şekilde ayarlayabilir. Projenin uygulaması hayatlarını kolaylaştırıyor.

Blockchain döneminde her şey paylaşımla ilgilidir. Kryll'in platformunda kullanıcılar, kazanan stratejilerini diğer tüccarlara yardımcı olmak için kiralayabilir ve  gelir elde edebilirler. Pazar, ayrıca, kullanıcıların diğer kullanıcılardan tavsiyeler alabileceği her strateji ile ilgili bir sohbet bölümüne sahip olacaklar. Pazardaki stratejiler kullanıcılar tarafından değerlendirilecektir.

Kryll kurucuları, insanların sınırlı bir zamanda en iyi strateji geliştirecekleri yarışmalar düzenlemeyi planlıyorlar. Kazananlar, sistemin dahili göstergelerinden olan Krylls ile ödüllendirilecek.

Akışları tasarlamak

Kryll'nin sistemi, bir strateji oluşturmak için beş ana bloğa sahiptir:

İlki, fiyat dalgalanması, teknik veri analizi ve makine öğrenmesine dayanan prognoz gibi eğilim analizleri sağlayan 'Pazar Eğilimleri' olarak adlandırılır.

İkinci tür bloklar olan 'Alım Satım İşlemleri', varlıklarınızı satın alabilir, satabilir ve elinde tutabilir veya gerekirse ticaret işlemini durdurabilir. Üçüncüsü, mesleki tüccardan nitelikli bir Telegram kanalları veya sosyal ağ analizi olan mesajlarıdır.

'Operatörler' blokları, örneğin BTC Twitter'da olumlu geri bildirim aldığında, veri beslemeleri ve mesaj etkileşimleri düzenliyor. Son olarak, 'Bildirim' blokları kullanıcıları bir strateji durumuyla ilgili olarak kısa mesajlar, e-postalar veya akıllı bildirimlerle bilgilendirir.

Kryll projesinin arkasında bir Blockchain şirketi olan Cryptense S.A.S, Fransa'nın güneyindeki Sophia Antipolis Avrupa teknoloji parkında bulunuyor. Aralık 2017'de Cryptense, satış öncesinde özel yatırımcılardan 200.000 euro istedi.

Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto döviz ticareti geçen yıl patladı. CoinMarketCap'e göre, Aralık ayı sonuna kadar, günlük şifreleme hacmi 50 milyarın üzerine çıktı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ