Kripto para birimlerinin doğumundan bu yana on yıl geçti ve Bitcoin White Paper'ın yayınlanmasından bu yana, blockchain teknolojisi gelişmeyi bırakmadı.

Kripto para birimlerinin doğumundan bu yana on yıl geçti ve Bitcoin White Paper'ın yayınlanmasından bu yana, blockchain teknolojisi gelişmeyi bırakmadı. Aynı zamanda, daha iyi üretkenlik elde etmek için çalışma şekli de ciddi bir evrim geçirmiştir. Herkesin masaüstü bilgisayarlarından geri dönüş sağlayabileceği günlerden beri işler çok değişti. Teknolojideki ilerlemelerle küresel düzeyde büyük rekabetin ortaya çıkması, sistemdeki sadece en büyük oyuncuların blockchain'e yatırım yapmayı çekici ve karlı bulduğu anlamına geliyordu. Bu nedenle bugün size sunuyoruz: Kuailian'ın Ekosistemi.Kuailian'ı Keşfetmek

Kuailian, kripto para birimlerinin dünyasına erişmek için eksiksiz bir hizmet ekosisteminden yararlanan bir şirkettir. Ayrıca, herkes tarafından erişilebilir olan ve sistemler hakkında büyük bilgiye veya teknolojiye ağır yatırım yapılmasına ihtiyaç duyulmayan blok zinciri teknolojilerine dayanan araçlara sahibiz.

Kuailian’ın Ana Özellikleri

Parmak uçlarımızda eksiksiz bir ekosisteme sahip olduğumuz düşünüldüğünde, her bölüm bir öncekinden daha az önemli ve hatta daha iyi olmak üzere Kuailian'ı tek bir ana karakteristikle tanımlamak çok zor olurdu. Bununla birlikte, ana ayırt edici özelliğimiz, blockchain araçları ve teknolojisi sayesinde ve mümkün olduğunda dürüst ve şeffaf olma taahhüdümüz olduğunu söyleyebiliriz.

Kuailian'da gerçekleştirilen tüm aktiviteler gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Kendi hesaplarınızı denetleyebilir, ne zaman bir işlem planlamak istediğinize karar verebilirsiniz (blockchain kayıtlarının herkese açık olduğunu unutmayın) ve kripto para birimlerinizin çalıştığını ve sonuç ürettiğini garanti edebiliriz.

Gerekirse Estonya'daki yasal kayıt kuruluşuna danışabilirsiniz; tüm bilgiler Kuailians web sitesinde ve sosyal ağlarda mevcuttur.

Kuailian Smart Pool ve Proof of Stake Teknolojisi

İşlemleri doğrulamak için tüm konsensüs mekanizmaları Bitcoin (proof of work) gibi değildir. Onlarla çalışmak için büyük işletme maliyetleri ve güçlü ekipmanlara ihtiyaç vardır ve bunlar yakında modası geçmiş hale gelir. İşlemleri yürütebilmek için önceden belirlenmiş miktarda koinin olması gereken başka kripto para birimleri de vardır. Bu nedenle, bu teknoloji ile çalışan, piyasada bilinen ve bu işlemleri (büyük getiriler elde edilebilecek) gerçekleştirebilen Kuailian gibi bir şirket kullanarak kripto para birimlerimizi oluşturmak çok mantıklı. .

Ancak teknolojideki ilerlemeler asla durmuyor (ve Kuailian'lar da durmuyor). En güçlü ve modern ağlar consensus mekanizmaları kullanır. Heard of Kuailian'a sahipseniz, ana ürünlerimizden birinin Master Nodes olduğunu zaten bileceksiniz.

Burada, ihtiyaç duyulacak kripto paraların hacmi ve onlarla çalışmak için gerekli bilgi nedeniyle, başka türlü erişemeyeceği sıradan insanlar için kapasiteyi maksimuma çıkarıyor. Bu nedenle, Kuailian 1000 günlük uzun vadeli bir stake stratejisi kullanır.


Kuailian ve otomatik sistemleri

Kuailian herkesin Master Nodelara katılmasını mümkün kıldı. Bunlara erişimin birkaç kişiyle sınırlı olmaması için, onları bir araya topladık ve sonra böldük. Ayrıca, Smart Pool'da üretilen bazı ödülleri otomatik olarak almak da mümkündür.

Aşağıda, Kuailian'a kaydolma işleminin kolay bir açıklaması yer almaktadır

1. Bir Kuailian hesabı oluşturun

2. KYC'yi tamamlayın (Avrupa Birliği içinde yasal olarak kayıtlı bir şirket olduğumuz göz önüne alındığında) ve yazıt ücretini (Ether'de ödenen 50,95 dolar) ödeyin.

3. Her biri 100 dolar (Ether ödenmiş) olarak fiyatlandırılır, istediğiniz kadar Kuais satın alın. Kuai bir token veya kripto para birimi değildir. 1000 gün boyunca yazılımda lisans bulundurmak için kullanılabilen ölçüm birimidir. Ne kadar çok lisans satın alırsanız iade o kadar iyi olur.

4. Kârınızı günlük olarak yatırmamızı istediğiniz Ethereum cüzdanını belirtin.

Kuailerin örgütlenme şekli çok ilginç. Bir yandan, düşük maliyet nedeniyle herkesin erişebildiği ve diğer yandan, kullanıcıların katkıların, Kuailian'da geliştirilen tüm kripto para birimlerini otomatik olarak yönetmesi için kendi sistemimiz olan Smart Pool'a gönderilmesine izin veriyor. Ana Düğümlerde oluşturulan kullanıcılar tarafından katkıda bulunuldu. Her hafta, yeni lisansların (yeni kullanıcılar veya mevcut kullanıcılar tarafından) alınması için yeni Ana Düğümlerin açılması gerçeğiyle eşleştirilir.

Kullanıcılar tarafından yapılan katkılar, kripto para piyasasında Derin bir analiz yapan ve sonuçlara dayanarak en karlı ve likit Ana Düğümleri oluşturan bir Makine Öğrenimi sistemi tarafından yönetilir. Başka bir deyişle, ödülleriniz Bitcoin ile takas edilebilir veya Ether'e aktarılabilir. Sistem, ekosistemin küresel verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için bunların etrafında çalışır.

Son olarak, sisteme katkımızın sağladığı faydaların günlük olarak paylaşıldığını vurgulamak isteriz. Bu, Kuailian'ın büyük bir avantajıdır, çünkü normalde bir para çekme işlemi yapabilmek için minimum miktarda talep eden ve ödemeleri işlemek için birkaç gün veya hafta sürebilen veya yetkilendirmeye bağlı olduğumuz büyük arayüzleri kullanmaya alışkınız. paramızı hazır bulundurun! Kuailian's, şeffaf olma teklifinde kullanıcılarına, teknik ekipleri tarafından programlanan ve Ethereum'un blok zinciri etrafında geliştirilen ve kullanıcıları arasında günlük bazda karı paylaşmayan bir Akıllı Dağıtım Sözleşmesi sunan bir sistem sunuyor. hatalar veya aldatma (aslında, bu sözleşme herhangi bir Ethereum blockchain kaşifinde görüntülenebilir).

Ekstra: Kuailian Bank, Smart Pool ve şirket tarafından sunulan diğer tüm hizmetler, yönlendirmeleri Kualian kullanıcısı olmak için kaydolduğunda her kullanıcının kar elde edeceği bireysel bir üyelik programına sahiptir.

Kuailian Bank ve sonraki yenilikleri

Kuailian, geleceğin blockchain ile olduğu çok açık ve tüm ekosistemlerini ona adadılar. Finansal hizmetler sunabilmek için birçok farklı anlaşmayı kapattılar. Bu günlerde, “FIAT” paraları depolanabilir ve kripto para birimleri ile değiştirilebilir. Yakın gelecekte, sunulan hizmetlerde genişleme sağlayacak olan veri telefonları ve diğer finansal hizmetlerin yanı sıra bir cüzdan ve banka kartı eklenecektir.

 Smart Pool, Yüksek Frekans Ticareti (HFT) ve tahkim sistemi gibi yeni seçenekleri de genişletecek ve geliştirecektir; tüm bunlar ekosistemin yönetimini gerçekleştiren yapay zeka sistemi aracılığıyla.

 Sürekli genişleyen bir ekosistem

Fakat Kuailian sadece bir finans ekosistemi değil. Şüphesiz, blockchain teknolojisi gibi, bunun ötesine geçer. Kuailian'ın temel amacı, halihazırda piyasada bulunan blockchain teknolojisine dayanan kaynaklara erişmek; daha verimli, daha şeffaf hale getirmek ve kullanıcılarımıza daha önce hiç yaşamadıkları bir deneyim sunmak. Kısa süre sonra şirketin 'finans' sektörü dışında olacak ve şirketi dünyadaki referans noktasına dönüştürecek yeni pazar kaynaklarının gelişine kapı açacak olan ilk hizmet olan Kuailian Travel Ecosystem eklenecek..

Sonuç

Blockchain ve kripto para birimleri dünyasına girişinizi yaklaştıracak ve daha erişilebilir bir şirket arıyorsanız, Kuailian en iyi müttefikinizdir.

Resmi Linkler

Web: https://kuailiandp.com/
· Instagram sayfası için tıklayınız.

Enterprise Ethereum Alliance'ın resmi üyesi: https://entethalliance.org/members/#k


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ