KuCoin ve Chingari, uygulamada beş video yayınlayan ve 'Chingari Yıldızı' yarışmasına katılan video paylaşım uygulamasının kullanıcılarına 20 milyon dolar ödül verecek.

 KuCoin ve Chingari, uygulamada beş video yayınlayan ve 'Chingari Yıldızı' yarışmasına katılan video paylaşım uygulamasının kullanıcılarına 20 milyon dolar ödül verecek.

Kullanıcılar, en sevdikleri video içerik oluşturucuları için her gün beş kez oy kullanabilirler ve kazanan, diğer en iyi yarışmacılar diğer 10 milyon doları bölüşürken 10 milyon dolarla çekip gidecek.

Dünyanın en popüler kripto borsalarından biri, bir içerik oluşturma yarışmasına katılan kullanıcıları 20 milyon dolar ile ödüllendirmek için hızla yükselen bir video paylaşım uygulamasıyla birlikte çalışıyor. KuCoin, video paylaşım platformunun yerel tokeni olan GARI'daki 20 milyon doları ödüllendirmek için Hintli bir uygulama olan Chingari ile el ele verdi.

Chingari, yalnızca 2018'de piyasaya sürülmesine rağmen Hindistan'daki en büyük sosyal medya uygulamalarından biridir. Takma adı Hindistan'ın TikTok'u (TikTok'u tesadüfen yasaklayan bir ülke), 110 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. En büyük çekiciliği, kullanıcıların içeriklerinden para kazanma ve basın zamanında gün içinde yüzde 11 artarak 0,59 dolardan işlem gören yerel token olan $GARI kazanma yeteneğidir.

CNF ile paylaşılan bir basın açıklamasında, sosyal medya uygulaması önümüzdeki ay sürecek olan 'Chingari Yıldız Yarışması'nın lansmanını duyurdu. Birçok platformun yıllardır görmezden geldiği Hindistan'ın uzak bölgelerine özel olarak odaklanarak, uygulamada içerik oluşturmayı artırmayı hedefliyor.

 Popüler Hint Kısa Video Paylaşım Uygulaması Chingari, Kripto Cüzdanını Başlattı

KuCoin ile ortaklık kuran Chingari, daha geniş bir kitleye ulaşmayı ve uygulamasında kullanıcıların ilgisini artırmayı amaçlıyordu. CEO Sumit Ghosh, kazanılacak ödüllerin içerik oluşturucuları "A-oyunlarını taze ve yepyeni içeriklerle getirmeye ve platformda kullanıcı edinme oranlarını, katılımı ve video oluşturma oranlarını artırmaya" motive edeceğini umuyor.

Şu yorumda bulundu:

Şu ana kadar içerik oluşturuculardan aldığımız yoğun cevaba baktığımızda, yarışmayı yalnızca 15 Şubat'tan itibaren başlatmak mantıklıydı. Fazladan zaman, yeni kullanıcılar tarafından Chingari uygulamasında profillerini oluşturmak ve adil bir şans elde etmek için kullanılabilir. uygulamada zaten popüler olan yaratıcılara karşı yarışmayı kazanmak için.

KuCoin için ortaklık, Chingari'yi tanıtmayı amaçlayan bir dizi hamlenin sonuncusu. Geçen ay 35 milyon dolarlık bağış toplama turuna katılan küresel borsa, projede zaten bir yatırımcı konumunda. Aynı zamanda, diğer altı en iyi borsada olduğu gibi $GARI tokenini de listeleyerek dünya çapında milyonlarca potansiyel kullanıcıya gösterdi.

KuCoin CEO'su Johnny Lyu'ya göre, yarışma yalnızca Chingari için pazar çekiciliğini artırmakla kalmayacak, aynı zamanda genel olarak kripto ve blok zincirini de teşvik edecek. Şu yorumda bulundu:

Kripto endüstrisinin hızlandırıcısı ve katılımcısı olarak KuCoin, daha fazla kullanıcının kripto dünyasını tanımasına, anlamasına ve girmesine yardımcı olacak bu yarışmayı başlatmak için Chingari ile güçlerini birleştirmekten heyecan duyuyor.

Katılmak için, kullanıcıların Chingari uygulamasında profillerini ve kayıtlarını tamamlamaları, uygulamaya beş video yüklemeleri ve nihai Chingari Yıldızı olmak için başvurmaları gerekecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ