Bu yazımızda sizlere Kucoin Coin (KCS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KCS Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Kucoin Coin (KCS) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi KCS Token

Bu yazımızda sizlere Kucoin Coin (KCS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve KCS Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Kucoin Coin (KCS) Nedir?

KCS, 2017 yılında traderların borsanın büyüme avantajını paylaşmasına olanak tanıyan bir yardımcı program tokeni olarak piyasaya sürülen KuCoin'in yerel tokenidir. Şu anda Ethereum ağında çalışan bir ERC-20 tokeni olarak verilir ve çoğu Ethereum cüzdanı tarafından desteklenir. Er ya da geç, KuCoin merkezi olmayan ticaret çözümü yayına girdiğinde, KCS gelecekte KuCoin'in merkezi olmayan finansal hizmetlerinin doğal varlığı ve ayrıca KuCoin topluluğunun yönetim tokeni olacaktır.

Toplam KCS arzı 200 milyon olarak belirlendi ve sadece 100 milyon KCS kalana kadar planlı bir geri alım ve yakma var. KCS'nin şu anda toplam arzı 169.843.459 ve dolaşım arzı 79.843.459'dur.

KuCoin, şu anda dünya çapında 207 ülke ve bölgede 6 milyon kullanıcısına Spot ticaret, Marj ticareti, P2P fiat ticareti, Vadeli işlem ticareti, Staking ve Borç Verme sağlayan küresel bir kripto borsasıdır. KuCoin, CoinMarketCap'te 8. ve CoinGecko'da 10. sırada yer alıyor. KuCoin ekosisteminin çekirdeği olan KCS, KCS sahiplerine ve ekosistem kurucularına fayda sağlayacak olan KuCoin merkezi olmayan ürünlerinin temel yakıtı ve yerel tokeni olacaktır.

KCS'yi Benzersiz Yapan Nedir?

KCS Bonus, KCS sahipleri ve KuCoin ekosistem kurucuları için benzersiz bir teşvik mekanizmasıdır. Ayrıca pasif gelir elde etmenin en iyi yollarından biri olarak kabul edilir. En az 6 KCS sahibi olan kullanıcılar, KuCoin'in günlük işlem ücreti gelirinin %50'sinden gelen günlük bonus alabilir. Kullanıcıların alabileceği ödül miktarı, KCS tutma sayısına ve KuCoin Borsasının işlem hacmine bağlıdır. KuCoin'in artan işlem hacmiyle, KCS bonusunun tahmini APR'si son zamanlarda %30'u aşıyor. KuCoin yıllık raporuna göre, bir KuCoin kullanıcısı 2020'de 70.000 KCS bonusu aldı ve mevcut değer 350.000 doların üzerinde. KCS satın alın ve günlük KCS bonusu alın.

KCS Ne İçin Kullanılır?

Bir yardımcı program tokeni olarak KCS'nin bir dizi kullanım durumu vardır. KuCoin ekosisteminde KCS, KuCoin Borsasında işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilir ve kullanıcıların %20'lik indirimlerden yararlanmasına olanak tanır. KCS'nin kullanım örneği, KuCoin Spotlight'ta token satışlarının yanı sıra Pool-X platformunda LockDrop/BurningDrop'a katılımı da içerir.

Ayrıca, bir ödeme yöntemi olarak KCS'nin aşağıdakiler gibi birçok kullanım durumu vardır:

1) Merkezi olmayan bir ödeme hizmeti olan SwirlPay, KCS ödemelerini destekler.

2) Doğrudan oynanabilir bir oyun platformu olan PlayGame, kullanıcıların KCS ile oyun oynamasını sağlar.

3) KCS, önde gelen blockchain seyahat rezervasyon platformu olan Travala'da otel rezervasyonları yapmak için kullanılabilir.

4)KCS ile Print-ted'de modaya uygun ürünleri satın alın.

5) KCS, Pundi X aracılığıyla çeşitli çevrimdışı ve çevrimiçi ödeme senaryoları sunabilmektedir.

6) Splinterlands'de canavar kart paketleri satın almak için KCS'yi kullanın.

7) Sabit üzerinden ABD Doları (USD) ve Vietnam Dongu (VND) ödünç almak için KCS'yi teminat altına alın.

8) Sınırsız bir çevrimiçi ödeme platformu olan CoinPayments, ödemeleri KCS'de kabul eder.

9) BetProtocol, oyun uygulamalarında kullanılan ana jeton olarak KCS'yi ekledi.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ