KuCoin ve Banxa Bugün, 26 Kasım 2019'da, IDG destekli bir kripto takası olan KuCoin ve fiat rampa servisi olan Banxa, tüm KuCoin kullanıcıları için kripto dönüşümlerini şifrelemek üzere anında fiat başlatmak için stratejik bir ortaklık yaptı.

KuCoin ve Banxa

Bugün, 26 Kasım 2019'da, IDG destekli bir kripto takası olan KuCoin ve fiat rampa servisi olan Banxa, tüm KuCoin kullanıcıları için kripto dönüşümlerini şifrelemek üzere anında fiat başlatmak için stratejik bir ortaklık yaptığını duyurdu.

Yeni ortaklık, KuCoin müşterilerinin banka havaleleri, banka / kredi kartı ve 1.200 güçlü gazete bayii ağı kullanarak doğrudan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) 'yi Avustralya Doları (AUD) ve İngiliz Sterlini (GBP) ile almalarını sağlıyor. Banxa, şu anda hizmetini gelecekte dünya çapındaki kullanıcılara sunabilmek amacıyla platformuna daha fazla küresel ödeme seçeneği ekliyor.

“KuCoin, Banxa için mükemmel bir ortak oldu ve bu hizmeti birlikte başlatmak için çok heyecanlıyız. Bugün, her ciddi şifreleme endüstrisi oyuncusu, platformlarına entegre ağ geçidi şifrelemek için uygun bir donanıma sahip olmalıdır. Banxa, borsaların, cüzdanların ve haber siteleri vb. Gibi diğer endüstri oyuncularının kullanıcılarının baştan sona sahip olmalarını ve global uyum ve düzenlemeyle ilgilenen benzersiz bir ödeme ağına güvenmelerini sağlıyor. KuCoin'de, blok zinciri teknolojisi ve kripto para birimini kitlelere getirmek, nihai hedefimiz. Bu amaçla, kripto geçitlerine daha fazla fiat sunmak, sağlam bir destek sağlayacaktır ” dedi. “Avustralya ve İngiltere'deki kullanıcılarımıza şifreleme dünyasına daha kolay bir yol sağlamak için Banxa ile el ele almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu hizmeti yakında daha fazla simge, fiat ve ülkeye ulaştırmayı planlıyoruz.”

Sıfır ters ibrazlar ve entegrasyonu kolay bir API ile kripto para borsaları ve cüzdan sağlayıcıları, müşterilerine kripto para satın almaları için kolay ve güvenli bir yol sunar. Banxa tüm düzenlemelere, ödeme ağı entegrasyonlarına, genel işletme giderlerine ve dolandırıcılık yönetimine özen gösterir.

Kripto işlemlerinde kolay ''fiat'', kripto dünyasına daha fazla insanı tanıtmak için çok önemlidir. Bu yılın başlarında KuCoin, CNC ile BTC, USDT ve PAX satın alma olanağı sağlayan, eşler arası OTC platformunu kullanmaya başladı.

Banxa, kripto para birimi ekosisteminde faaliyet gösteren borsalar, cüzdanlar ve diğer işletmeler için tam servisli, uluslararası uyumlu fiat-to-crypto gateway (ağ geçidi) çözümü konusunda uzmanlaştı.

KuCoin Borsası, Eylül 2017'de kripto para birimi alım satım işlemine açıldı ve 2019'a kadar istikrarlı bir şekilde büyüdü. KuCoin Borsası, en yüksek kalitede projeler için blok zinciri endüstrisini araştıran iyi eğitimli bir araştırma departmanına dayanan, listelenen projelerin kalitesine büyük öncelik veriyor. . KuCoin, kullanıcıların dijital varlık işlemlerini güvenli ve verimli bir şekilde yapmaları için bir değişim hizmeti sunar. Zaman içinde, KuCoin, 100'den fazla ülkede 5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısına uzun ömürlü, artan değer sunmayı amaçlamaktadır. Halk Borsası, Kasım 2018' de resmen IDG Capital ve Matrix Partners ile ortaklık yaptı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ