Yayınlanan bir grafik, genellikle birbirleriyle aynı doğrultuda ticaret yapan başlıca borsaları göstermektedir.

Yayınlanan bir grafik, genellikle birbirleriyle aynı doğrultuda ticaret yapan başlıca borsaları göstermektedir. 12 Mart'ta borsalar arasındaki farkların önemli ölçüde genişlediğini ve borsalar arasındaki fiyatlamanın 2018'den önce görülmeyen seviyelere düştüğünü görüyoruz.Kripto türevleri piyasaları ve spot fiyatlar arasındaki geri bildirimlerden kaynaklanan büyük bir oynaklık gördük. Balinalardan gelen büyük emirler, fiyatlandırmayı önemli ölçüde etkileyebilir ve çarpıtarak bu zamanlarda daha fazla oynaklığı teşvik edebilir.


Türev piyasalar da, aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, vadeli işlemler fiyatı ile 12 ve 13 Mart'taki marka fiyatı arasında önemli farklılıklar görüldü.

Diğer taraftan verilerimizin kullanımında da büyük bir artış gördük.

11.000 zirve saniyede 6 milyon işlem yapar - ortalama kullanımdan% 200 artış

Günlük verilerimizin 2 milyondan fazla benzersiz kullanıcısı

API’mıza günde toplam 300 milyon çağrı

Flamalar ile 18.000 bağlantı

Aşağıdaki grafik, son zamanlarda kripto borsalarında hacimlerin nasıl yükseldiğini ve güçlü bir pazar yerine işaret ettiğini göstermektedir.


Hacimler, veri kullanımı ve Google, pazar tarihinin bu kadar önemli bir noktasında yükselen Bitcoin aramalarıyla, kripto pazarları parçalanmaktan çok uzak.

 Covid-19'un mali serüveni, modern çağın en ciddi ekonomik olaylarından biri olabilir. Bununla birlikte, Bitcoin ve dijital varlık ekosisteminin büyüklüğünü kanıtlaması için parçalar mevcut.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ