ABD merkezli kripto para saklama sağlayıcısı Anchorage, XRP'ye yeni destek ekledi.

Kurumsal Kripto Para Koruma Platformu Anchorage XRP  Desteğini Duyurdu

ABD merkezli kripto para saklama sağlayıcısı Anchorage, XRP'ye yeni destek ekledi. Bu hareket, kripto para biriminde önemli bir konuma sahip olan kurumsal yatırımcılara üçüncü büyük dijital varlığı piyasa değeriyle depolamak için güvenli bir yol sunuyor.

Anchorage kurucu ortağı ve başkanı Diogo Mónica, yeni eklemenin XRP etrafında büyüyen kurumsal ekosistemin bir parçası olduğunu söyledi.

“XRP, piyasa değerine göre üçüncü en büyük dijital varlık ve XRP'ye sahip olan ve daha güvenli ve kullanılabilir bir kurumsal saklama çözümü isteyen bir kurum ekosistemi var. XRP'ye verdiğimiz destek, Ripple’ın geliştirici platformu Xpring’deki ekibin katkıda bulunduğu ve sürdürdüğü kaynaklar dahil bir dizi kaynağa dayanıyordu. Xpring tarafından tutulan XRP Ledger'a güç sağlayan node uygulaması olan Ripple’ın açık kaynak sunucusunu kullandık. ”

Anchorage artık platformunda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) dahil olmak üzere toplam 22 kripto varlığını destekliyor.

Ocak ayında Anchorage, yatırımcılara kripto ticareti, stake  ve yönetişim hizmetlerine erişim sağlayan yeni özellikler ekledi.

 Şirket, bu noktada sadece XRP için kripto saklama desteği sunduğunu ve gelecekte ek hizmetler eklemeyi planladığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ