Bitcoin ve kripto para dünyasında şimdiye kadar bireysel yatırımcılar etkin oldu.

Bitcoin ve kripto para dünyasında şimdiye kadar bireysel yatırımcılar etkin oldu. Ancak 2021 yılı ile bazı değişimler gözlemleniyor. Bu değişimin ana nedeni ise kurumsal yatırımcılar.

Kurumsal Yatırımcılar ve Yasal Düzenlemeler

Kurumsal yatırımcılar 2021 yılında yavaş yavaş alana girmeye başladılar. Girişin yavaş olmasının sebebi elbette yasal düzenlemelerdeki eksiklikler. Bu eksikliğe rağmen girişler gelecek adına umut vaat ediyor. Yasal düzenlemeler çıktığı anda girişlerin son derece hızlı olacağı belirtiliyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

En basit bir hesapla trilyon dolarların Bitcoin ve kripto para alanına akması bekleniyor. Umutlar öylesine büyük ki, her bir yasal düzenleme haberi coşku ile karşılanıyor. Kurumsal yatırımcı ise daha şimdiden sermayesinin bir kısmını bu alana sokmak için bekletiyor.

Geldiğimiz nokta gerçekten heyecan verici. Yasal düzenlemelerle birlikte alanda oluşacak coşku yeni bir boğa sezonunun habercisi olabilir. Bu nedenle eğer elinizde bir koin var ise bu coşku dolu zamanı beklemenizi öneriyoruz. En azından zararlı çıkmayacağınızı ifade edebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ