Kusama (KSM) güçlü bir yükseliş trendinde. 25 Mart'ta 20 günlük EMA'ya (381 $) yapılan son düşüş, günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi agresif bir şekilde satın alındı.

Kusama (KSM) Fiyat Analizi

Kusama (KSM) güçlü bir yükseliş trendinde. 25 Mart'ta 20 günlük EMA'ya (381 $) yapılan son düşüş, günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi agresif bir şekilde satın alındı. Bu, traderlar rallinin daha da uzamasını beklediğinden, her küçük düşüşte güçlü talep olduğunu gösteriyor.

KSM / USDT kuru 27 Mart'ta tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi, ancak boğalar günün mum çubuğundaki uzun fitilden görüldüğü gibi daha yüksek seviyelerde sert dirençle karşı karşıya. Parite, bugün traderlar arasında kararsızlığa işaret eden bir iç gün mum çubuğu formasyonunu oluşturdu.

Boğalar fiyatı 505.33 $'ın üzerine çıkarabilir ve sürdürebilirse, parite yukarı hareketini 583 $'a çıkarabilir.

Parite 14 Ocak'tan bu yana kırılmadı ve 20 günlük EMA'nın altında kaldı. Bu nedenle, traderlar bu seviyeyi dikkatle izleyebilirler çünkü bunun altında bir kırılma ve kapanış, yükseliş momentumunun zayıfladığını gösterecek.

4 saatlik grafik, fiyatların tekrar tekrar aşağı inmesi nedeniyle ayıların agresif bir şekilde 490 ila 505,33 ABD doları direnç bölgesini savunduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, olumlu olan şey, boğaların fazla zeminden vazgeçmemiş olmasıdır. Bir kırılma ve 505,33 doların üzerindeki kapanış, yükseliş trendinin yeniden başladığını gösterebilir.

Tersine, eğer ayılar fiyatı hareketli ortalamaların altına düşürürse, traderlar tarafından kar alımı yapılmasını önerecektir. Bu durum, alıcıların tekrar devreye girebileceği fiyatı 370 dolara çekebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ