Bugün, LandX, LandX test ağı lansmanının son aşaması için akıllı sözleşmeler kurdu.

LandX, Testnet

Bugün, LandX, LandX test ağı lansmanının son aşaması için akıllı sözleşmeler kurdu. "Kıyafet Provası" test ağı, Ethereum'un Goerli ağında yayına girdi.

Testnet token lansmanı 7 Aralık 2022'den itibaren gerçekleştirilecek ve dört aşamada gerçekleştirilecektir:

1. Aşama – 7 Aralık 2022 – Omega Çiftçileri İçin LNDX Lansmanı (Discord Grubu)
2. Aşama – 10 Aralık 2022 – Alfa Çiftçiler İçin LNDX Lansmanı (Discord Grubu)
3. Aşama – 13 Aralık 2022 – Beyaz Listedeki adresler için LNDX Lansmanı
4. Aşama – 16 Aralık 2022 – Uniswap Merkezi Olmayan Borsada LNDX Lansmanı
Tahsisler sınırlıdır ve ilk gelen alır esasına göre yapılacaktır. Test ağının son aşaması, işlevsellik açısından ana ağ dağıtımına çok benzer olacaktır.

Testnet token lansmanının ardından ticaret yarışması canlı yayına girecek. 16 Aralık'tan itibaren yatırımcılar binlerce dolarlık ödüller için rekabet edebilecek. Yatırım getirisi perspektifinden en çok kazanan ilk on yatırımcı nakit ödüller kazanacak (tüm şartlar lansman sırasında onaylanacak).

Testnet'e katılmak için kullanıcılar, LandX testnet ürünlerini takas etmek ve stake etmek için USDC tahsisi almak üzere https://landx.fi adresindeki testnet USDC musluğunu kullanabilirler. Testnet fonlarının değer taşımadığını ve yalnızca test amacıyla kullanıldığını unutmayın.

LandX blogunda dijital varlık cüzdanınızı nasıl kuracağınıza ve jeton oluşturma etkinliğiyle nasıl etkileşim kuracağınıza ilişkin daha ayrıntılı talimatlar şu adreste bulunmaktadır: https://blog.landx.fi/lndx-testnet-token-launch-484f630e432c

LandX ekibi, proje ana ağ lansmanından önceki bu son "kostümlü prova" aşamasına geçerken destekleri ve geri bildirimleri için topluluğa minnettardır.

LandX Finans Hakkında

LandX – Sürekli Emtia Kasaları Protokolü, Ethereum Blockchain üzerinde başlatılacak. Emtia Kasaları, yatırımcılara, altta yatan tarım arazileri üzerinde güvence altına alınan yasal bir sözleşme ile desteklenen, potansiyel olarak enflasyondan korunan bir getiri sağlar. LandX, emtia kasalarını likit bir dijital varlık - xTokens olarak kullanıma sunar ve zincir üstü yatırımcılar için ilişkisiz çeşitlendirme sunar. LandX ana ağ ürünleri, ABD dahil olmak üzere belirli yetki alanlarında mevcut değildir.

LandX hakkında daha fazla bilgi için https://linktr.ee/landxfinance adresini ziyaret edin veya https://twitter.com/landxfinance Twitter'da takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ