Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, ARIALAND'ı (ARIA) 6 Şubat 2023'te listeleyecek.

LBank Borsası ARIALAND

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, ARIALAND'ı (ARIA) 6 Şubat 2023'te listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için ARIA/USDT ticaret çifti, 6 Şubat 10:00 UTC'de resmi olarak alım satıma hazır olacak. 2023.

Blockchain tabanlı bir metaverse platformu olarak ARIALAND (ARIA), kullanıcıların gelir elde ederken içeriği kendilerinin oluşturmasına ve deneyimlemesine olanak tanır. Yerel tokeni ARIA, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 6 Şubat 2023 tarihinde saat 10:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir.

ARIALAND İle Tanışın

ARIALAND, Ethereum blok zincirine dayalı bir sanal gerçeklik platformudur. Kullanıcılar içeriği kendileri oluşturur, deneyimler ve gelir elde eder. Platform, sanal gayrimenkul (arazi, bina) sağlar ve kullanıcılar, blok zinciri tabanlı bir defter aracılığıyla bu sanal gayrimenkullerin mülkiyetini talep edebilir. ARIALAND'ın gayrimenkulü, bir Ethereum akıllı sözleşmesinde depolanan, takas edilemez, devredilebilir bir dijital varlıktır. Ve bu gayrimenkuller ARIA ERC-20 tokenleri kullanılarak satın alınabilir.

Gayrimenkul sahibi kullanıcılar, bir kimlik belirleme programı aracılığıyla mülkiyet talebinde bulunmanın yanı sıra, arazi üzerinde çeşitli binalar ve önemli noktalar gibi içerik NFT'leri oluşturarak ticaret ve reklam yayınlama gibi çeşitli etkileşimlere olanak tanır. Kullanıcılar, ARIA aracılığıyla kendi gayrimenkul binalarında sanal ofis, mağaza vb. kiralayabilir ve bu doğrultuda kazanç elde edebilir.

ARIALAND, kullanıcıların kendi gayrimenkullerini kolayca edinmelerine, sürdürmelerine ve planlamalarına izin vermek için, sanal dünyada sağlanan sorunsuz hizmetleri uygulayarak, tercihen çeşitli açık pazarlar aracılığıyla NFT'ler satacaktır.

ARIALAND merkezi olmadığı ve hiç kimse onu kontrol edemediği veya düzenleyemediği için, hiç kimse ARIALAND'ın içeriklerini ve ekonomik faaliyetlerini hackleyemez, değiştiremez veya aracı olarak hareket edemez. Ekip, ARIALAND aracılığıyla çok sayıda ve farklı kullanıcının bir ağ oluşturmak ve kendi başlarına büyük bir topluluk oluşturmak için bir araya gelmesini umuyor.

ARIA Token Hakkında

ARIA, ARIALAND ekosisteminin yerel simgesidir. ARIALAND, ARIA ile tüm kullanıcıların emekleri kadar kazanç elde etmelerini sağlayan bir ekonomik sistem geliştiriyor. Kullanıcılar, sanal emlak, emlak arbitrajı veya emlak kiralama ve reklam yerleştirme yoluyla çeşitli şekillerde gelir elde edebilir. Kullanıcılar platform içerisinde ürün satabilir, teslim edebilir, her türlü hizmeti verebilir ve belli bir miktar para kazanabilir. Kullanıcılar ayrıca faiz kazanmak veya varlıklarını güvenli bir şekilde saklamak için ARIALAND'daki Aria Bank aracılığıyla ARIA yatırabilir ve stake edebilir.

ERC-20'ye göre, ARIA'nın toplam 2 milyar (yani 2.000.000.000) token arzı vardır, bunun %10'u yakılır, %10'u pazarlama için kullanılır, %50'si ekibe ve ortaklara tahsis edilir ve kalan 30 Ödül, etkinlikler ve airdrop için % verilir.

ARIA token, 6 Şubat 2023 tarihinde saat 10:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecek, ARIALAND yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange'de kolayca alıp satabilirler. ARIA tokeninin LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

ARIA Tokeni hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin:
Resmi Web Sitesi: https://www.ariacoin.info

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ