Global bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, Findora'yı (FRA) 17 Şubat 2023'te listeleyecek.

LBank Borsası Findora

Global bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, Findora'yı (FRA) 17 Şubat 2023'te listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, FRA/USDT alım satım çifti 17 Şubat 12:00 UTC'de resmi olarak alım satım için hazır olacak.

Merkezi olmayan, gizliliği koruyan bir akıllı sözleşme platformu olan Findora (FRA), geliştiricilerin dünya lideri sıfır bilgi teknolojisiyle bir sonraki gizlilik dApp'ini oluşturmasına olanak tanır. Yerel belirteci FRA, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 17 Şubat 2023 12:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir.

Findora İle Tanışın

Findora, geliştiricilerin denetlenebilir ve programlanabilir gizlilik bekleyebilecekleri Web3 için bir gelecek inşa eden yenilikçi bir Layer-1'dir. Gizlilik için optimize edilmiş yerel bir UTXO defterini programlanabilirlik ve birlikte çalışabilirlik için bir EVM uzantısıyla birleştirerek bir ZK defteri oluşturarak çift zincirli bir mimari kullanır. Geliştiriciler, gizlilik dApp'leri oluşturmak için UTXO veya EVM katmanlarından yararlanabilir.

Findora, John Powers da dahil olmak üzere önde gelen Stanford araştırmacıları ve akademisyenlerinden oluşan bir ekip tarafından 2018'de kurulan sıfır bilgili bir teknoloji merkezidir. Bugün, Discreet Labs tarafından inşa edilen küresel bir platformdur ve yakın zamanda ekosistemini geliştirmeye yardımcı olmak için bir hibe programı başlatmıştır.

Findora aracılığıyla, kullanıcılar verileri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilecekler. Findora cüzdanı şu anda kullanıcıların bir işlemdeki belirteç türünü ve miktarını koruyan işlemler göndermesine izin veriyor. Gelecek sürümler, göndericinin veya alıcının zincir üzerindeki cüzdan adreslerini ifşa etmeden işlemlerin gönderilmesine izin verecektir. Gelecekte, EVM platformları ve dApp'ler, gizliliği platformlarına entegre etmek için Findora'dan yararlanabilecek.

Findora, zkSNARK'lar olarak bilinen bir tür sıfır bilgi kanıtı kullanarak gizliliği uygular. Bu, Findora'nın herhangi bir finansal sistem için gerekli gizlilik işlevlerini sağlarken ölçeklenebilir, hızlı ve ucuz olmasını sağlar.

Findora, kuruluşundan bu yana, kurumsal benimsemenin mümkün olabilmesi için her iki unsurun birlikte sunulması gerektiğine inanarak gizliliğin denetlenebilirlikle nasıl birleştirileceğini sordu. Bu nedenle, Findora'nın arkasındaki ekip olan Discreet Labs, belirteç veren kuruluşlara denetlenebilirlik sağlayacak bir görüntüleme anahtarı sistemi üzerinde çalışıyor. Örneğin, Findora'da varlık ihraç eden bir stabilcoin sağlayıcısı, bu verileri zincir üzerinde ifşa etmeden varlıklarının geçmişini denetleme seçeneğine sahip olacaktır.

Böylece Findora, kurumların tüketiciyi koruma yasalarını gizlilik yoluyla desteklemesine ve denetlenebilirlik yoluyla gelecekteki düzenlemelere uymasına olanak tanıyacak.

FRA Token Hakkında
Findora, ağın yerel tokeni olan FRA tarafından desteklenmektedir ve fikir birliği için Tendermint motorunu kullanır. FRA, arzın 21 milyar ile sınırlandırılması ve .01 FRA işlem ücretinin otomatik olarak yakılmasıyla deflasyonist olacak şekilde tasarlanmıştır. Doğrulayıcı ödülleri, dolaşımdaki tokenlerin stake edilen jetonlara oranıyla dikkatli bir şekilde dengelenir. Doğrulayıcının ağ üzerindeki oylama gücü de herhangi bir tek düğüm için %20 ile sınırlandırılmıştır.

FRA tokeni, 17 Şubat 2023 12:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir; Findora ile ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange üzerinden kolayca alıp satabilirler. FRA tokeninin LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 9 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ