Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 13 Ocak 2023'te CFC PROJECT Token'ı (CFC) listeleyecek.

LBank Exchange, 13 Ocak 2023

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 13 Ocak 2023'te CFC PROJECT Token'ı (CFC) listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, CFC/USDT ticaret çifti resmi olarak Ocak'ta saat 9:00 UTC'de ticaret için hazır olacak. 13, 2023.

Blockchain teknolojisinden yararlanan CFC PROJECT, çeşitli hizmetleri ve hızlı ödemesi ile kullanıcıların akıllı boş zaman yaşamının keyfini çıkarmasını sağlar. Yerel tokeni CFC PROJECT Token (CFC), küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 13 Ocak 2023 saat 9:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir.

CFC PROJESİ Tanıtımı

CPC PROJECT, hızlı ödeme ve kolay ücretlerle eğlence kültürünün temelini genişletmeyi amaçlayan bir blockchain projesidir. CFC özel zinciri saniyede 8.000'den fazla işlemi destekleyerek nakit ödeme kadar kolay ve hızlı hale getirir. Ara süreci de önemli ölçüde azaltmıştır. İşlem azaldığı kadar ücreti de düşüktür.

CFC, özel zincire ek olarak, kullanıcılara güçlü bir güvenlik duygusu veren cüzdan hizmeti de sağlar. Basitçe söylemek gerekirse, hiçbir bilgisayar korsanlığı sahibinin mülküne zarar veremez. CFC, özel zinciri ve cüzdanı ile P2P işlemlerini destekler. Jetonu, takastan geçmek için gereksiz adımlar atılmadan gerçek para gibi değiştirilebilir.

CFC, ülke çapındaki turizm ve eğlence tesisleriyle ortaklaşa, kullanıcıların pratik olarak kullanabileceği bir platform sunar. Bağlı kuruluşlar, CFC aracılığıyla özel pazarlamanın keyfini çıkarabilir ve ölçek ekonomileri aracılığıyla indirimli fiyatlarla hizmet sunabilir.

CFC'nin platform ortaklarından bazıları arasında Yangyang Lepo-valley, Bears Town, Cheongpung Land, TOP Land, River Land, Muju Power Leisure, Inje Narsha Park ve X-Game Resort bulunmaktadır. Çeşitli eğlence ve kültür şirketlerinin bu ortaklıklarına dayanan CFC, ekosistemini sonsuz genişletilebilir hale getirerek ortaklığını genişletmeye devam etmeyi planlıyor.

CFC Tokeni Hakkında

CFC, blockchain tabanlı basitleştirilmiş bir ödeme sistemini birleştirerek hızlı ve güvenli ödemeleri desteklemek için kullanılan CFC PROJECT ekosisteminin yerel tokenidir. ERC-20'ye göre, CFC'nin toplam 1 milyar (yani 1.000.000.000) jetonu vardır ve bunun %40'ı operasyon için kullanılacak, %30'u geliştirme için tahsis edilecek, %20'si pazarlama için kullanılacak ve kalan %10 ortaklıklar kurmak için sağlanmıştır.

CFC tokeni, 13 Ocak 2023 tarihinde saat 9:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir, CFC PROJESİ yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange'de CFC tokenini kolayca alıp satabilirler. CFC belirtecinin LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ