Küresel bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, 14 Şubat 2023'te WIVEN'i (WV) listeleyecek.

LBank Exchange, 14 Şubat 2023

Küresel bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, 14 Şubat 2023'te WIVEN'i (WV) listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, WV/USDT alım satım çifti 14 Şubat'ta 6:00 UTC'de resmi olarak alım satıma hazır olacak.

Bir şarap bilgi paylaşım platformu olarak WIVEN (WV), kullanıcıların şarapları incelemesine, şaraplar hakkında bilgi paylaşmasına, ekosisteme katıldıkları için ödüllendirilmesine, Uygulama aracılığıyla mağazada alışveriş yapmasına ve NFT şarap pulları toplamasına olanak tanır. Yerel tokeni WV, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 14 Şubat 2023 tarihinde 6:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir.

WIVEN, kullanıcıların şarapları inceleyebilecekleri, şaraplar hakkında bilgi paylaşabilecekleri, ekosisteme katıldıkları için ödüllendirilebilecekleri, Uygulama aracılığıyla mağazada alışveriş yapabilecekleri ve NFT şarap pulları toplayabilecekleri bir şarap bilgi paylaşım platformudur.

WIVEN uygulamasının temeli olarak, blok zincir doğrulama sistemi, sosyal madencilik kavramını esas olarak özel blok zincirler için kullanılan Yetki Kanıtı'na entegre eden bir protokol algoritması olan kendi Kullanım Kanıtı'nı kullanır. Bunun özü, doğrulayıcının kimliğinin kesinliğidir, sistemin bütünlüğünü ve güvenilirliğini sağlamak için tüm doğrulayıcılar aynı prosedürlerden geçmelidir.

Kullanıcılar, kendilerinin ve diğer kişilerin yorumlarını doğrudan WIVEN Uygulaması aracılığıyla paylaşabilir. Kullanıcılar, keyif aldıkları şaraplarla ilgili bilgi ve incelemeleri paylaşarak yeni şarapların keyfini çıkarabilir ve katılımları için ödeme alabilirler.

Doğrulanmış kullanıcılar, WIVEN'in Uygulaması aracılığıyla çeşitli şaraplarla ilgili bilgileri görüntülemenin yanı sıra, postscript'i ve bilgileri doğrudan güncelleyebilir. Yazılı postscript ve bilgi, verilerde saklanacak ve onu yazan kullanıcıya geri ödenecektir. Ödül, WIVEN token ile takas edilebilir ve WIVEN mağazasında kullanılabilir.

Ayrıca, kullanıcılar tarafından içilen şarabı NFT biçiminde değerli bir hafıza yer imi olarak toplayan bir sertifika olan NFT şarap damgasına da sahiptir. Kullanıcıların içtiği şarabın fotoğrafları çekilip yüklendiği sürece, şarap adı ve yılı NFTleştirilerek kullanıcının şarabı içtiğini kanıtlayan NFT damgası elde edilebilir. Gelecekte WIVEN tarafından sağlanan bir NFT pazarı da olacak.

WV Tokeni Hakkında

WV, WIVEN ekosisteminin yerel tokenidir. WIVEN ekosistemindeki faaliyetlerin tazminatı, WV tokenlerine dönüştürülebilen puanlarla (ödüller) ödenecektir. Katılımcıları ekosistemi kendiliğinden etkinleştirmeye, veri kullanım ücretlerini ödemeye, uyuşmazlık tahkim masraflarını ödemeye, hizmet sağlamaya ve sözleşmelerin performansını garanti etmeye teşvik etmek için kullanılan, ekosistem katılımcıları arasındaki etkileşim aracıdır.

ERC-20'ye göre, WV'nin toplam 1 milyar (yani 1.000.000.000) token arzı vardır ve bunun %20'si token satışı için, %10'u pazarlama için kullanılacak, %10'u ekosistem için tahsis edilecek, %45'i ödül havuzu için ayrılmış olup, %10'luk kısım takım ve danışmanlara, kalan %5'lik kısım ise ayrılmıştır.

WV token, 14 Şubat 2023 tarihinde saat 6:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecek, WIVEN ile ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange'de kolayca alıp satabilirler. WV tokeninin LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.


WV Tokeni hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin:

Resmi Web Sitesi: https://www.wiven.io

Telgraf: https://t.me/wiven_chat

Twitter: https://twitter.com/Wiven_global

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 9 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ