Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 3 Şubat 2023'te BBToken'ı (BB) listeleyecek.

LBank Exchange, 3 Şubat 2023

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 3 Şubat 2023'te BBToken'ı (BB) listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, BB/USDT ticaret çifti 3 Şubat'ta 7:00 UTC'de resmi olarak alım satıma hazır olacak.

Blockchain ve NFT teknolojilerinin gücünden yararlanan BB Project, mevcut çeşitli ayni varlıklarla birlikte mevcut ödemeleri ve havaleleri sağlar. Yerel belirteci BBToken (BB), küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 3 Şubat 2023 tarihinde saat 7:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir.

Big Brothers Co., Ltd. aynı büyük hedefe sahip insanlardan oluşan bir şirkettir. Yaratıcı ve sistematik satın almalar ile müşteri iş değeri yaratmaya öncelik verir ve kullanıcı tabanlı bir platform olarak kullanıcılara çeşitli faydalar ve ödüller sağlar.

"Big Brothers", günümüzde hızla büyüyen sanal varlık platformu işi trendine uygun olarak, blockchain ve NFT teknolojilerini gerçek hayatta kullanılabilecek platformlarla birleştiren bir BB Projesi planladı. Turizm, seyahat, eğlence ve yaşam tarzına dayalı sürekli kullanım alanlarında hizmetlerini genişleten ve blockchain teknolojisini gerçek hayatta kullanarak kullanıcı faydasını ön planda tutan bir platform olan küresel bir projedir.

BB Project, BBToken adlı bir sanal varlık geliştirerek puanlar, mesafe vb. için çevrimiçi/çevrimdışı kullanılabilen entegre bir ödeme yöntemi oluşturur. kullanıcılara indirimler, airdrop'lar ve pazarlama ödülleri gibi daha fazla fayda sağlayabilen genişleme ve operasyon ve küresel topluluk desteği.

Buna ek olarak, gerçek ürünler ve varlıklar NFTleştirilir ve müşterilerin ekonomik faaliyetlerde bulunmalarını sağlamak için uygulanır ve alıcılara özel faydalar ve ödüller sunulur. BB Projesi ayrıca kendi NFT pazarını kurmaya hazırlanıyor ve BBToken, NFT ticareti yapmak için bir araç olarak kullanılabilir. BB Projesine katılmak için kullanıcılar, Staking, Payment ve NFT gibi çeşitli hizmetleri tek bir yerde içeren BB Wallet'tan yararlanabilirler.

Gelecekte, çeşitli Kore turizmi, konaklama, havayolu ve alışveriş merkezleri hizmet ortağı olarak BB'ye katılacak ve bu projeyle ilgili, ağırlıklı olarak Kore'de yerleşik küresel şirketler bu projeye katılımcı üyeler olarak katılacak.

BB Tokeni Hakkında

BBToken (BB), platform hizmetleri için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilen ve Big Brothers kullanıcılarına ödül olarak ödenen BB Project'in yerel tokenidir. Token değerini korumak ve artırmak için bir mekanizma olarak bir token ekonomisi yaratmayı amaçlar.

Polygon ağına dayalı olarak, BB'nin toplam 2 milyar (yani 2.000.000.000) token arzı vardır ve bunun %20'si pazar yeri ödülü için sağlanır, %20'si platform geliştirme için kullanılacaktır, %20'si DeFi ve likidite havuzu için ayrılmıştır, %19'u pazarlamaya, %15'i ekip ve ortaklara, %3'ü satışa ve kalan %3'ü ise danışmanlara ayrılacak.

BB token, 3 Şubat 2023 tarihinde saat 7:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecek, BB Projesi yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange'de kolayca alıp satabilirler. BB token'ın LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.


LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ