Küresel bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, 5 Aralık 2022'de WAHED Token'ı (WAHED) listeleyecek.

LBank Exchange, 5 Aralık 2022

Küresel bir dijital varlık alım satım platformu olan LBank Exchange, 5 Aralık 2022'de WAHED Token'ı (WAHED) listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, WAHED/USDT alım satım çifti 5 Aralık 10:00 UTC'de resmi olarak alım satım için hazır olacak..

Teknoloji, sürdürülebilir girişimler ve yenilikçi şirketlerdeki blockchain işletmeleri için dünyanın ilk yatırım merkezi olan WAHED, yatırım fonu arayanlar ve sosyal etki projeleri yürüten kuruluşlar için gelir yönetiminde devrim yaratmaya odaklanmıştır. Yerel belirteci WAHED Token (WAHED), küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 5 Aralık 2022 saat 10:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir.

WAHED İle Tanışın

Start-up'ların sermayeye ihtiyacı vardır ve kredi geçmişi olmaması nedeniyle geleneksel banka kredileri almak, yeni küçük işletmeler için bugüne kadar bile bir zorluk olmaya devam etmektedir. WAHED, teknoloji startup'ları ile çevre dostu ve sürdürülebilirlik odaklı startup'ların fon bulma derdine çözüm oluyor ve şeffaf, güvene dayalı bir dünya sunmak için çalışıyor.

Blockchain'in gücünden güç alan WAHED, token, portallar, proje yönetimi, NFT pazarı, kripto borsası ve temel dahil olmak üzere altı temel bileşeniyle merkezi olmayan bir fon oluşturma ekosistemini düzene sokar. Altı bileşenin tamamı, ortaklara akıllı çözümler sunarak sorunsuz bir şekilde fon oluşturmalarına ve WAHED'in ekosistemini bir bütün olarak teşvik etmelerine yardımcı olur.

WAHED ekosistemi, kuruluşların blockchain tabanlı çözümlerden fon sağlamasına olanak tanır. WAHED'in belirteç tabanlı ekonomi sistemi, sermaye üretim akışına yeniden yatırılacak getirilerin üretilmesine yardımcı olacak ve adil kar paylaşımı oluşturmak için tüm ortaklar arasında dağıtılan topluluk tarafından oluşturulan bir gelir akışı yaratacaktır.

WAHED'in liderlik ekibi, girişimcilik, blockchain teknolojisi ve proje yönetimi konularında uzmanlığa sahip tutkulu hayırseverlerden oluşmaktadır. Yıllar boyunca Orta Doğu, Avrupa ve Güneydoğu Asya'da çeşitli STK'lar ve hayır kurumlarıyla çalıştılar.

Abdulrahman Bin Ahmed Al Abdulkader, yönetim kurulu üyesi Sergio Torromino ve Salvatore Nicotra, iş geliştirme direktörü Eng. Anas Mahmood, finans direktörü Khalid Mustafa Jalili, strateji direktörü Eng. Muath Abdulrahman Al Abdulkader, teknoloji ve operasyonlar direktörü Migin Vincent, dünya çapında pazarlama direktörü Ahmad Fayadh, şeriat danışmanı Prof. WAHED'in yeni, yüksek büyüme oranına sahip yenilikçi teknoloji girişimleriyle ortaklık kurma amacına ulaşmaya çalışan ve bu dünyayı teknoloji tabanlı girişimler için sağlıklı bir alan haline getiren yapı taşları.

Ortaklıklar, Hibe Kampanyası ve Daha Fazlası

Ortaklıklar kurmak, WAHED projesinin gelecekteki gelişiminin önemli bir parçasıdır. WAHED, insan refahı ve hayırsever girişimleri desteklemenin yanı sıra, çevre refahı girişimleri ve vahşi yaşamı koruma ve hayvan refahı projeleriyle işbirliğine odaklanmaktadır. WAHED geçtiğimiz günlerde lojistik uzmanları TASAWUQ ile ortaklığını duyurdu. Şu anda Riyad, Cidde ve Dammam'da faaliyet gösteren TASAWUQ, aynı gün teslimat için artan küresel talebi Suudi Arabistan'ın en büyük şehirlerinde gerçeğe dönüştürdü. WAHED'deki blockchain uzmanlarıyla ortaklık kurarak, TASAWUQ'nun bulut teknolojisinin ve kapsamlı ortak ağının avantajları, Krallığın geri kalanının deneyimlemesi için ölçeklendirilecek.

WAHED ayrıca The Creator's Group ve EnterMed ile Ortaklıklar kurdu. Ortaklıklar, son kullanıcıların deneyimlerini ve maliyet tasarruflarını şüphesiz artıracak bir dizi fayda sağlamayı amaçlıyor. Verimliliği ve şeffaflığı teşvik etmek için blockchain'i bir araç olarak kullanan WAHED, işletmelerin nasıl yürütülebileceği ve yaşamların nasıl iyileştirilebileceği konusundaki çıtayı yükseltmeyi hedefliyor. Buna ek olarak, WAHED, özsermayesiz hibeler sağlamak ve inşaatçıları desteklemek ve büyümelerine yardımcı olmak ve aynı zamanda onları beslemek için uzun süreli bir stratejik ortaklık kurmak için Hibe Programına Questbook'ta ev sahipliği yapacak.

WAHED ortaklıklar kurup topluluklarla birlikte büyüdükçe, özerk bir yönetişim organına doğru geçiş yapacaktır. Etkinleştirildiğinde, WAHED ekibi topluluğun oy kullanması için önceden listelenmiş etkinlikler önerecektir. WAHED, her şeyin kristal berraklığında tutulması gerektiğine inanıyor ve tüm ortakları, blockchain defter teknolojisinden yararlanırken ölçülebilir performans ölçütleri ürettiği için tüm fonlama faaliyetlerinde ve proje ilerlemesinde şeffaflığın tadını çıkarabilir.

Ayrıca WAHED, katılımcıların 25K USDT değerinde bir hibe için en iyi iş fikirlerini ortaya koyabilecekleri bir kampanya da düzenledi. Bu kampanya Web3'e yardımcı oldugirişimciler fonlara alternatif ve daha ulaşılabilir bir şekilde erişerek, sermaye konusunda endişelenmeden hayallerini inşa etmelerine olanak tanır.

Yatırım fonu arayanlar ve sosyal etki projeleri yürüten kuruluşlar için gelir yönetiminde devrim yaratmaya odaklanan WAHED, küresel refah ve insani ekonomik kalkınmanın önünü açmak isteyenlere tam destek veriyor.

Özel yatırımcılar için satılan WAHED tohum turunda toplanan miktar 500.000 dolara ulaştı ve tokenler bir yıl süreyle kilitlenecek ve bundan sonra her ay sadece %5'i çekilebilecek.

WAHED Token Hakkında

WAHED projesinin yerel hizmet belirteci olan WAHED tokeni, ekonomik değişim aracı olarak hareket ederek ve şeffaflık ve güven eksikliği gibi temel sorunları çözerek tüm ekosistemi besler.

WAHED tokenleri, yeni, hızlı büyüyen yenilikçi teknoloji şirketlerine yatırım yapmak için kullanılacaktır. Ayrıca çeşitli STK'lara tahsis edilecek ve periyodik olarak bu tokenler piyasada satılacak ve para STK'ya bırakılacak. WAHED tokenlerine yatırım yapmak, katılımcılara büyük servet oluşturma fırsatları sunacaktır. Yatırımcılar güçlü bir yatırım portföyü oluşturabilir ve değerindeki artıştan yararlanabilirler.

WAHED belirteci, 5 Aralık 2022 tarihinde saat 10:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir. Bu listeleme, hiç şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

WAHED Tokeni Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin:

Resmi Web Sitesi: https://wahedprojects.org/
Anlaşmazlık: https://discord.gg/YGDBk9UbmN
Twitter: https://twitter.com/wahedprojects
Instagram: https://instagram.com/wahedprojectscoin
Facebook: https://www.facebook.com/wahedprojects

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ