Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, Metaverser'ı (MTVT) 7 Şubat 2023'te listeleyecek.

LBank Exchange Metaverser

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, Metaverser'ı (MTVT) 7 Şubat 2023'te listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, MTVT/USDT ticaret çifti 7 Şubat 13:00 UTC'de resmi olarak alım satıma hazır olacak. 2023.

Kullanıcıların özelliklerine göre bir 3B karakterle oynayabilecekleri ilk çok oyunculu açık dünya blockchain oyunu olan Metaverser (MTVT), projeye güç katmak ve finans ile oyun dünyasını ustaca birleştirmek için çeşitli kazan-kazan modellerini birleştiriyor. Metaverser, LBANK'a Metaverser'ın zirvesi olan Kripto Vadisi içinde bir bina sağladı. Yerel tokeni MTVT, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 7 Şubat 2023 13:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir.

Metaverser Tanıtımı

Metaverser, kullanıcıların metaverse içinde oynarken eğlenmelerini ve farklı oyna kazan oyunlarından gelir elde etmelerini sağlayan sanal bir dünyadır. Oyun, finans ve oyun dünyasını harmanlayarak oyunculara oyun oynarken gelir elde etme fırsatları sunuyor.

Oyuncular, çevrimiçi eğlencelerine gerçek dünya değeri ekleyerek daha fazla kontrole sahip olacak. Oyuncular, oyun yarışmalarına katılabilir, MTVT'ler ve NFT'ler kazanabilir ve bunları pazarda ve kripto para borsalarında satabilir. Varlıklar NFT olarak basılır ve genellikle oyun evreninin dışındaki platformlarda alınıp satılabilir.

Metaverser'da kullanıcılar, özelliklerine göre kendi avatarlarını oluşturabilirler. Avatar oluşturmada öne çıkan bir platform olan readyplayer.me, işbirliği anlaşması kapsamında Metaverser teknik ekibine bir API sağlayarak Metaverser paneline eklendi. Readyplayer.me, kullanıcının görüntüsünü analiz ederek kullanıcıya 3D özelleştirilebilir bir avatar sunar.

Avatarlara ek olarak, Metaverser'da arazilere ve evlere sahip olan kullanıcılar, özel içeriğe erişebilir ve Metaverser varlıklarından para kazanma olanağına sahip olabilir. kullanıcılar ayrıca farklı deneyimler yaşayabilir, etkinliklere ev sahipliği yapabilir ve arkadaşlarını davet edebilir.

Metaverser'ın büyüsü, oyunda tek kazananın balinalar olmamasıdır. Yalnızca doğru stratejiye ve belirli bir miktar şansa sahip olan oyuncular nihai zaferi elde edebilir. Kullanıcılar oyunda limanları, tren istasyonlarını ve havaalanlarını kullanarak seyahat edebilir, görevleri tamamlayabilir ve bu süreçte merak duygularını tatmin etmenin yanı sıra gerçek para kazanabilir. Kullanıcılar ister ciddi kart oyuncuları ister DeFi meraklıları olsun, kullanıcılar kendi mutluluklarını Metaverser'da bulabilirler.

MTVT Tokeni Hakkında

MTVT, Metaverser ekosisteminin yerel tokenidir. Metaverser'da insanların varlığı, izleyicilerinin cüzdanlarında belirli bir minimum miktarda MTVT olmasını gerektirecektir. Ve bu hizmetleri satın almak için MTVT tokenleri gerektiren Metaverser'da farklı hizmetler sağlanacaktır. Kullanıcılar, kazanılan NFT'lere sahip olarak ve bunları Pazar Yerinde satarak MTVT kazanabilir. Ek olarak, kullanıcılar Metaverser'daki belirli zorluklara katılarak doğrudan MTVT kazanabilirler.

BEP-20'ye göre, MTVT'nin toplam 1.994.342.500 token arzı vardır, bunun %15'i staking havuzuna, %15'i madencilik havuzuna, %15'i oyun içi teşviklere, %10,75'i hazineye ayrılmıştır. %10'u pazarlamaya, %10'u tohum satışına, %0,5'i kamu satışına, %13,75'i ekibe, %5'i danışman ve iştiraklere, kalan %5'i ise Sıvılık yönetimi.

MTVT tokeni 7 Şubat 2023 tarihinde saat 13:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenecektir, Metaverser yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange'de MTVT tokenını kolayca alıp satabilirler. MTVT tokeninin LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ