Dijital varlık ticaret platformu LBank Exchange, Qitmeer Network'ü (MEER) 16 Ocak 2023'te listeleyecek.

LBank Exchange, Qitmeer Network

Dijital varlık ticaret platformu LBank Exchange, Qitmeer Network'ü (MEER) 16 Ocak 2023'te listeleyecek. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, MEER/USDT ticaret çifti 16 Ocak 10:00 UTC'de resmi olarak alım satıma hazır olacak. 2023.

MeerDAG fikir birliği tarafından desteklenen yüksek performanslı bir halka açık blok zinciri olarak Qitmeer, merkezi olmayan bir ağ ve herkesin katkıda bulunabileceği daha iyi bir toplum yaratıyor. Yerel belirtecinin LBank Exchange'de listelenmesi, küresel erişimini daha da genişletecek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır.

Qitmeer Network, veri yapısı için BlockDAG (Yönlendirilmiş Asiklik Blok Grafiği) kullanan güvenli ve istikrarlı bir temel ağ ile İslami finansı destekleyen halka açık bir blok zinciridir. Ayrıca, MeerDAG konsensüsü tarafından yönetilen takılabilir sanal makine sistemine sahip verimli bir Layer2 eko-uygulama katmanına sahiptir. Bu, finansal kapsayıcılık sağlamaya odaklanarak İslami finans, etik finans ve sosyal açıdan sorumlu yatırım için açık altyapı hizmetleri sağlar.

Qitmeer Network'ün mutabakat protokolü SPECTER, bir ödeme ağında yüksek performansı garanti eden hızlı onay ve yüksek verimli bir BlockDAG'dir. Ek olarak Qitmeer, doğrusal işlem sıralaması için başka bir yüksek verimli BlockDAG protokolü olan GhostDAG'ı kullanır. Bu, SPECTRE'nin zayıf canlılığını ortadan kaldırır ve adil bir ödül sistemi için sipariş hizmeti sağlar.

Basitçe söylemek gerekirse, MeerDAG mutabakatı ile Qitmeer, işlemleri hızlı bir şekilde işleme yeteneğine sahiptir ve düşük işlem maliyetleriyle yüksek TPS elde eder. Geliştiriciler, diğer blockchain VM'lerinden daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayan MeerEVM'yi kullanarak dApp'ler oluşturarak bu avantajlardan yararlanabilirler.

Merkezi olmayan ve büyük ölçekli tam düğümlü bir ağ, Qitmeer Network'ü son derece esnek tutar ve ekosistemini güvence altına alır. Qitmeer'i keşfetmek için, herhangi bir kullanıcı bir Qitmeer madencisi olabilir, muhasebenin gerçek kontrolünü ele geçirebilir ve BlockDAG işbirliği modunda sistem ödülleri kazanabilir. Bu, mutabakat kurallarına uyduklarından emin olmak için tüm blokları ve işlemleri doğrulamalarını ve böylece ekosistem güvenliğini korumalarını sağlayacaktır. Eksiksiz bir Qitmeer defterine sahip olmak, daha hızlı sorgulamaya olanak tanır ve şirketlerin belirli verileri düzenli olarak ayrıştırmasına olanak tanır.

MEER'in LBank Exchange'de listelenmesi, Qitmeer'in herkes için çalışan kapsayıcı bir finansal sistem yaratma hedefine yönelik bir başka adımı işaret ediyor.

LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ