Küresel borsa LBank, kripto türevlerinin ticareti için yeni sistemi hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı.

LBank, Yeni Türev İşlem Programı Hakkında Daha Fazlasını Açıkladı

Küresel borsa LBank, kripto türevlerinin ticareti için yeni sistemi hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı. Borsanın teknoloji ekibi, 27 Aralık'ta uygulanan güncelleme hakkında yeni bilgiler paylaştı ve gelecek iyileştirmeleri açıkladı.

LBank'ın yeni sektör lideri türev sistemi, 7/24 istikrarlı, kullanıcı merkezli bir deneyim vaat ediyor. LBank'ın türev ürünlerini işlemek için güncellenen sistem, zararı durdurma ve karları yönetme işlevleri, daha kapsamlı veri çizelgeleri ve güvenlik geliştirmeleri dahil olmak üzere daha esnek ticaret seçenekleri sunar. Alım satım sorunları olan kullanıcılara zamanında yardımcı olmak ve teknik ekip için kullanıcı geri bildirimi toplamak için özel bir hizmet ekibi hazırdır.

Yeni türev ticaret sistemi, LBank'ın teknoloji ekibi için bir dönüm noktasıdır ve şunları paylaşmıştır: "Altı aylık sıkı çalışmanın ve kullanıcılarla tonlarca geri bildirim oturumunun ardından, nihai ürün için çok heyecanlıyız. Güncellemenin, kullanıcı merkezli kripto türevleri platformuna yönelik artan ihtiyaca ve LBank'ın sektördeki yeniliği yönlendirme felsefesine uyduğuna inanıyoruz."

LBank'taki türevler, öncelikle, son kullanma tarihi olmayan kripto vadeli işlem sözleşmeleri olan kalıcı sözleşmelerden oluşur. Tüccarlar, uzun veya kısa pozisyonlar açtıktan sonra kaldıraç ve marjları esnek bir şekilde ayarlamak için Tether (USDT) stablecoin'i de kullanabilirler.

Yeni türev sisteminin arkasındaki motor, yalnızca 5 milisaniyelik minimum gecikmeyle saniyede çok büyük miktarda siparişi işleyebilir. Kullanıcıların herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan işlem yapabilmesi için çok çeşitli popüler işletim sistemleri uyumludur.

Portföy yatırımlarına yönelik türev ürünler, LBank'ın yol haritasında bir sonraki sırada yer alıyor. Ayrıca, ticaret çiftleri ve uzlaştırma sözleşmelerinde optimizasyonlar ve birden fazla kullanıcının birleşik hesaplarının portföy yatırımı yapmasına olanak tanıyan yepyeni türev ürünler var.

En iyi kripto borsaları, kripto para birimleri ve diğer varlıkların alım satımı için sürekli olarak daha optimum bir kullanıcı deneyimi sağlamaya çalışıyor. Toplam kripto piyasası hacmine hakim olan türev programlarının kalitesini artırmak, bu hedefi gerçekleştirmek için kritik öneme sahiptir.

LBank Hakkında
LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ