League of Kingdoms Arena (LOKA) Nedir? Detaylarıyla LOKA Tokeni tanıtmak istiyoruz. Böylelikle LOKA coin hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

League of Kingdoms Arena (LOKA) Nedir? Detaylarıyla LOKA Token

League of Kingdoms (LOKA), dünyanın ilk blok zinciri MMO strateji oyunlarından biri olarak merkezi olmayan bir oyun metaverse inşa etmeyi amaçlamaktadır.  LOKA tokenı, League of Kingdoms topluluğuna yönetişim hakları ve ek yardımcı programlar sağlamak için mevcut NFT setine eklenir.

LOKA, League of Kingdoms'ın yerel yönetişim ve hizmet tokenıdır ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

 • Yönetişim: LOKA token sahipleri ağ yönetişim kararları için öneride bulunabilir ve oy kullanabilir.
 • Değişim aracı: Kullanıcılar ödeme yapmak ve oyun içi öğeler satın almak için LOKA tokenlerini kullanabilir.
 • Oyuncu teşviki: Kullanıcılar potansiyel olarak oyun içi yarışmaları kazanarak ödül olarak LOKA token kazanabilirler.
 • NFT güçlendirici: Kullanıcılar, NFT varlıklarını basmak ve yükseltmek için LOKA tokenlerini kullanabilir.
 • Platform ödülleri: Kullanıcılar, LOKA ödüllerinin yanı sıra diğer özel NFT varlıklarını kazanmak için LOKA tokenlerini yatırabilir.

Oyun, işlemler ve yönetişim için blok zinciri teknolojilerini kullanan devasa çok oyunculu bir çevrimiçi strateji oyunudur.

 • Kale inşa etme oyunu: Bir kullanıcı krallıklar kurabilir, teknolojiler geliştirebilir ve kaynakları yetiştirmek ve canavarları avlamak için birlikler eğitebilir.
 • İttifak savaş oyunu: Bir kullanıcı kıta içinde ve dışında rekabet etmek için bir ittifaka katılabilir veya ittifak kurabilir.
 • Benzersiz NFT ekonomisi: Bir kullanıcı, binlerce oyuncunun NFT olarak oyun oynadığı Topraklara sahip olabilir. Oyuncular sadece parsellere değil, aynı zamanda kaynaklara ve oyun platformunun gelecekteki büyümesine de sahip olabilirler.

Proje, LOKA toplam token arzının %6,20'sinin 0,1 USD/ LOKA'dan satıldığı bir tur özel token satışından 3,1 milyon USD toplamıştır.

29.05.2023 itibarıyla, toplam LOKA arzı 500.000.000'dur. 29.05.2023 itibarıyla 73,874,861.15 LOKA token bulunmaktadır

League of Kingdoms (LOKA) nedir?

League of Kingdoms, dünyanın ilk blok zinciri MMO strateji oyunlarından biridir. Oyuncular krallıklar kurar, kaynakları toplar, canavarlarla savaşır (PvE) ve düşman krallıklarla (PvP) veya ittifaklarla (MMO) rekabet eder; burada tüm arazi parselleri, tokenize edilebilir kaynaklar, görünümler ve diğer birçok oyun varlığıyla birlikte değiştirilemez tokenlerdir (NFT). Şu anda, oynaması ücretsiz strateji oyunu mobil cihazlarda (Android, iOS) ve PC'de mevcuttur.

Proje ekibi, oyuncuların dijital varlıklarından, becerilerinden ve oyun sürelerinden faydalanırken birlikte eğlenebilecekleri bir oyun evreni oluşturmayı hedefliyor.

Proje, yalnızca kripto meraklılarına değil, aynı zamanda ana akım oyunculara da hitap eden eğlenceli oyun içeriği sunmaktadır.

Projenin Önemli Noktaları

İlgi çekici MMO deneyimi: League of Kingdoms şu anda 15.000 eş zamanlı oyuncuya, 80.000 günlük aktif oyuncuya ve 400.000 aylık aktif oyuncuya sahiptir. Kıtalararası savaşlar ve çeşitli diğer yarışmalar sayesinde oyuncular ilgi çekici bir küresel MMO deneyiminin tadını çıkarabilirler.

 • Çeşitli oyun modları: Oyuncular oyun evreninden ayrılmadan tek oyunculu kampanyalardan, PvE ve PvP'ye kadar her şeyin tadını tek bir yerde çıkarabilirler.
 • DAO için mükemmel oyun tasarımı: Oyuncular ilk günden itibaren sosyal, ekonomik, oyun teorisi ve politik unsurların özenle bir araya getirildiği bir dünyanın içine girecekler. Yönetişim, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) için mükemmel bir ortam sağlayan düzenin kurulmasında çok önemli bir rol oynamaktadır.
 • Birinci Sınıf Geliştirme ekibi: Geliştirme ekibi, sektör lideri AAA oyun stüdyolarından ve yenilikçi teknoloji şirketlerinden deneyimli oyun geliştiricileri, tasarımcılar, sanatçılar ve operatörlerden oluşmaktadır.

Mevcut Ürünler

League of Kingdom Arena platformu, çeşitli tekli oyun, PvE, PvP ve MMO modları dahil olmak üzere çok yönlü oyun modlarından oluşur ve bunlar birlikte ana akım çekiciliğe sahip sürükleyici bir eğlence deneyimi sağlar. Ayrıca, blok zinciri NFT teknolojisinden yararlanarak oyun, oyuncuların oyun varlıklarına ve mülklerine sahip olmalarını sağlar ve bu da oyuncuların yatırımlarından ve zamanlarından yararlanmalarına yardımcı olur.

Tekli Oyun modu: Krallık kurma: Oyuncular krallık kurarak, kaynak toplayarak, teknoloji araştırması yaparak ve askerleri eğiterek krallıklarını kendi yöntemleriyle geliştirmek için zaman harcayabilirler.

Tek kişilik oyun

PvE modu: Çiftlik ve Av: Oyuncular kıtada yaşayan çeşitli canavarları avlamak için birliklerini yürütebilir ve yiyecek, kereste, taş, altın ve nadir kristaller gibi değerli kaynakları toplamak için kaynak çiftlikleri kurabilirler. Gelecekte, canavar istilası modu olan "acı denemesi" de dahil olmak üzere çeşitli canavar savaşları tanıtılacak.

MMO modu: İttifak savaşları: Oyuncular ittifak savaşlarında savaşmak için diğer oyuncularla takım kurabilirler. Mabetler Kuşatması, CvC (Kıtadan Kıtaya) ve yakında daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ittifak tabanlı yarışmalar var.

NFT & P2E ekonomisi: Oyundaki tüm Topraklar, kullanıcılar tarafından sahip olunabilen ve geliştirilebilen değiştirilemez jetonlardır (NFT). Toprak sahipleri, daha fazla kullanıcıyı kaynak yetiştirmeye, kristal harcamaya ve bölgelerde daha aktif olmaya davet ederek topraklarını geliştirebilirler. Toprak sahipleri gelecekte kaynaklar, ödüller ve daha birçok fırsat elde edebilir. League of Kingdom'ın kaynakları tokenlaştırılabilir ve blok zincirinde alınıp satılabilir ve Polygon'da en sık alınıp satılan NFT varlıklarından biridir.

Oyunun hazinesi şu anda ihraç edilen toplam Arazi NFT'lerinin %94'üne sahip. Gelecekteki Arazi satışından elde edilecek tüm gelirler, potansiyel olarak LOKA sahipleri tarafından kontrol edilecek olan topluluk kasası tarafından ele geçirilecektir.

Pazarda test edilmiş oyun ürünü: League of Kingdom, Temmuz 2020'de piyasaya sürüldüğünden bu yana en çok oynanan blok zinciri oyunlarından biri haline geldi. Oyun, dünya çapında 210'dan fazla ülkeden 80.000'den fazla kullanıcı tarafından her gün oynanmaktadır. Oyunun 7 günlük elde tutma oranı %30'un çok üzerindedir ve bu oran, kıyaslama ölçütündeki (hardcore oyunlar) emsallerinden neredeyse 4 kat daha yüksektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ