Kripto para donanım cüzdan üreticisi Ledger ve Hong Kong lisanslı güven ve koruma şirketi Legacy Trust “kurumsal dereceli” şifreleme güvencesi sağlamak için ortaklık kurdu.

Kripto Para Cüzdan Üreticisi Ledger, “Kurumsal Dereceli” Şifreleme Çözümleri Sunmak İçin Legacy Trust İle Ortaklık Kurdu

Kripto para donanım cüzdan üreticisi Ledger ve Hong Kong lisanslı güven ve koruma şirketi Legacy Trust “kurumsal dereceli” şifreleme güvencesi sağlamak için ortaklık kurdu.

Yapılan bu ortaklığı Perşembe günü açıklayarak, çözümün kurumsal paranın dijital varlıklara geçişini artırmayı hedeflediğini belirtti.

Ledger'in çoklu imza kripto para birimi cüzdan yönetimi ürünü Ledger Vault'u kullanan Legacy Trust, müşterilerin Bitcoin gibi dijital varlıklarını “güvenli ve verimli bir şekilde” koruyabileceğini ve belki de en önemlisi de Ethereum tabanlı ERC 20 tokenlerinin güvencesini sağlamaya başlayacağını söyledi.

Legacy Trust grubu CEO'su ve kurucusu Vincent Chok şu açıklamaları yaptı:

    “ERC-20 saklama hizmetlerine büyük ilgi var ve daha da büyüyor. Yer almayı planlayan her STO [güvenlik belirteci teklifi], ERC-20 belirteçleri için velayet sahibi olmak zorunda kalacak. ”

Ledger Vault’un küresel başkanı Demetrios Skalkotos’a göre, ortaklık, yatırımcıların “kolaylıktan ödün vermemekle birlikte varlıklarının güvende olduğunu tamamen kontrol etmeyi ve rahat hissetmelerini” sağlayacak.

Ledger ilk olarak Ocak 2018'de Ledger Vault çözümünün geliştirildiğini ortaya koydu; bu sırada ürünün bankalar ve hedge fonlar gibi kurumsal yatırımcılara yönelik olacağını söyledi.

Kurumsal yatırımcıların kripto para birimi sektörüne giderek daha fazla bakması ile birlikte, daha güvenli bir depolama için artan talebi karşılamak üzere son zamanlarda bazı geleneksel finansal şirketler çalışmalara başlamış.

Bu ayın başlarında, çevrimiçi bankacılık ve ticaret grubu Swissquote, "neme dayanıklı" bir kripto para birimi saklama hizmeti başlattığını söyledi. Ekim ayında İngiltere merkezli güvenlik hizmetleri şirketi G4S, yatırımcıların dijital varlıklarını korumayı amaçlayan bir kripto para saklama hizmeti sunmaya başladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ