CoinField, Sologenic'in yeni bir ortaklığı hakkında bir haber yayıyor. Ledger cüzdanıyla ortaklık kurdu ve Towo Labs tarafından geliştirilen XRP Toolkit'i kullanacak

Ledger Nano, Sologenic ile Yeni Ortaklıktan Sonra SOLO Desteği Ekledi

CoinField, Sologenic'in yeni bir ortaklığı hakkında bir haber yayıyor.  Ledger cüzdanıyla ortaklık kurdu ve Towo Labs tarafından geliştirilen XRP Toolkit'i kullanacak

CoinField, Sologenic tarafından yapılan yeni ortaklıklar hakkındaki açıklamada bulunduğu bir basın açıklaması paylaştı.

Şimdi, bu blockchain şirketi XRM Toolkit (Towo Labs tarafından üretilen) ile çalışacak, XUMM ile işbirliği yapacak ve kripto para SOLO Ledger Nano ve Trezor cüzdanları tarafından desteklenecek. Bu hamlenin kripto para biriminin kabulünü artırması bekleniyor.

XRP Toolkit'i kullanmak için SOLO

Sologenic'in ana hedefi, eski sistemin kripto paralarını ve varlıklarını bir araya getirmektir - ETF'ler, değerli metaller, hisse senetleri, vb. müşterilerinin bankacılık hizmetlerine erişmesini sağlamaktır.

Sologenic ayrıca XRP defteri ile çalışmayı sağlayan bir web arayüzü olan XRP Toolkit'i de uygulayacak.

Ledger Nano ve Trezor

Basın bülteni ayrıca şimdi SOLO'nun bir üst kripto cüzdan Ledger Nano tarafından ekleneceğini belirtti. Şirket ayrıca Trezor ile de çalışacak - yakın zamanda Sologenic'in kurucusu Bob Ras tarafından bir demo videosu tweetlendi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ