Tony Fadel, Ledger Stax cüzdanını üst düzey bir akıllı telefon tasarımıyla ve kullanıcılar için taşıması kolay olarak tasarladı.

Ledger, Yepyeni

Tony Fadel, Ledger Stax cüzdanını üst düzey bir akıllı telefon tasarımıyla ve kullanıcılar için taşıması kolay olarak tasarladı. Bluetooth bağlantısı, devasa depolama, E-mürekkep ekranı ve kablosuz Qi şarjı gibi tonlarca özellikle birlikte gelir.

6 Aralık Salı günü, kripto para donanım cüzdanı üreticisi Ledger, yeni Ledger Stax cüzdanını piyasaya sürdüğünü duyurdu. Daha da önemlisi, bu lansman ikonik kişilik ve iPod ve iPhone'un ortak yaratıcısı Tony Fadel ile ortaklaşa geliyor.

Ledger Stax, temel olarak, kullanıcıların yaklaşık 500 dijital varlığı, NFT koleksiyonlarını yönetmelerine ve bir Ledger Live uygulaması aracılığıyla çok çeşitli Web3 uygulamalarını keşfetmelerine olanak tanıyan, kredi kartı boyutunda bir cihazdır. Ayrıca, Ledger cüzdanı akıllı telefona Bluetooth üzerinden de bağlanabilir.

Ledger Stax cüzdanı, üst düzey bir Samsung akıllı telefona benzer, benzersiz bir şekilde yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Kullanıcıların, cüzdan kapalıyken bile NFT koleksiyonlarını görüntülemelerine olanak tanır. Geliştirme hakkında konuşan Ledger Stax tasarımcısı ve Build Collective Müdürü Tony Fadell şunları söyledi:

Ledger'in kanıtlanmış güvenlik teknolojisini araştırmak ve "en iyi" donanım cüzdanlarını denemek beni Pascal, Ian ve muhteşem Ledger ekibiyle yeni nesil bir cihaz oluşturmaya ikna etti. Kullanıcı dostu bir şeye ihtiyacımız var… hayır! Dijital varlık güvenliğini yalnızca ineklere değil, geri kalanımıza getirmek için "kullanıcı açısından keyifli" bir araç.

Ledger Stax cüzdanı hala satışa sunulmamıştır, ancak ilgilenen kullanıcılar Ledger web sitesi aracılığıyla rezervasyon yapabilirler. Donanım cüzdan üreticisi, Ledger Stax'in Mart 2023'te 279 $ fiyatla satışa çıkacağını söyledi.

Cüzdanı satın alanlar, “Magnet Shell” koruyucu kılıfı ve Art on Ledger Stax koleksiyonundan bir NFT gibi çeşitli ödüller almaya hak kazanacak.

Ledger Stax Cüzdanının Harika Özellikleri

Tony Fadel tarafından tasarlanan bu yeni Ledger cüzdanı, bir E-mürekkep ekranı ile birlikte gelir. Ön tarafı ve omurganın etrafındaki kıvrımları kaplayarak kullanıcıların işlem ayrıntılarını bir bakışta tamamen görmelerini sağlar.

Ledger, Stax cüzdanının, pilinin tek bir şarjla haftalarca ve hatta aylarca dayanabilmesi için benzersiz bir enerji verimliliği ile geldiğini söyledi. Bunun nedeni, fazla enerji tüketmeyen tek renkli ekranıdır.

Ek olarak Ledger Stax, birden fazla cihaza sahip olanlar için kolayca istiflenebilmesini sağlayan entegre mıknatıslarla birlikte gelir. Ayrıca dizüstü bilgisayardaki Ledger Live uygulamasına bağlanmak için bir USB-C kullanır. Ayrıca kullanıcılar, şirketin yaklaşmakta olan kripto cüzdan uzantısı Ledger Connect aracılığıyla Web3 uygulamalarına bağlanabilecek. Ledger Stax, Qi kablosuz şarjı da destekleyecektir. Temelde akıllı bir cihazdan başka bir şey değildir. Bununla ilgili konuşan Ledger CEO'su ve Başkanı Pascal Gauthier şunları söyledi:

Ledger Nano™ serisi ile tüm zamanların en başarılı dijital varlık güvenlik donanım cüzdanını yarattık – 5 milyondan fazla satıldı ve hiçbiri saldırıya uğramadı. Dijital varlıklar, yalnızca Bitcoin gibi kripto ile değil, giderek artan bir şekilde kimlik ve dijital sahiplik ile ilgilidir. Şimdi daha genel kullanıcılara yönelik bir cihaz zamanı. Aynı zamanda güvenlikten taviz vermemeliyiz. Bu Ledger Stax, güvenli ve erişilebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ