Ethereum (ETH) dünden beri daha iyi fiyat dinamikleri gösteriyor; ancak, önde gelen altcoin geçen pazardan bu yana% 2.31 kaybetti.

Lider Altcoinler Haftayı Nasıl Kapatıyor?

Ethereum (ETH) dünden beri daha iyi fiyat dinamikleri gösteriyor; ancak, önde gelen altcoin geçen pazardan bu yana% 2.31 kaybetti.

Günlük zaman dilimine bakıldığında, Ethereum (ETH) yerel destek seviyesinden 225 $ 'a sıçradı. Şu anda, altcoin herhangi bir yukarı veya aşağı sinyali olmadan yana doğru işlem görüyor. İşlem hacmi çok düşük olmadığı için bir düzeltmeyi düşünmek için henüz çok erken, yani alıcıların bu seviyede ilgisi var. Özetlemek gerekirse, 225-230 dolarlık sarı aralık arasında işlem yapmak en olası fiyat seçeneğidir.

Yazının yazıldığı sırada, Ethereum 229.36 $ 'dan işlem gördü.

XRP geçen haftadan bu yana en büyük kaybeden. Koinin fiyatı%  2,56 düşerken büyüme oranı dünden beri % 0,30 olarak gerçekleşti.

XRP, Bitcoin (BTC) veya Ethereum'dan (ETH) daha düşüş gösteriyor. Ticaret hacmi düşmeye devam ediyor ve parayı mevcut seviyelerinden geri alacak alıcı yok. Bu özel durumda, daha önce 0.18 $ 'a düşme senaryomuz geçerli olmaya devam etmektedir. Satıcılar bozarsa, artış (2020 Mart ortasından bu yana) sona erecek.

 Yazının yazıldığı sırada XRP 0.1873 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ