Ethereum (ETH), 25 milyon dolardan fazla ETH'yi çok sayıda borsaya taşıyan biriyle başka bir satışın eşiğinde gibi görünüyor.

Lider Bitcoin Borsalarına 25 Milyon Dolarlık Ethereum (ETH) Gönderildi. Büyük Satış Kapıda mı?

Blockchain analitik firması ViewBase'e göre, 204.530 Ethereum  üç büyük kripto para birimi borsasının (Kraken, Binance ve Huobi) cüzdanlarına taşındı.

Gölgeli Ethereum Transferleri

Bu muazzam transferleri tam olarak kimin borsalara gönderdiği belli değil, ancak birisinin bu tokenları açık piyasaya dökmesi için gerçek bir şansı bulunuyor. Buna karşılık, en büyük altcoin yoğun satış baskısıyla karşılaşabilir.

16 Aralık'ta veri bilimcisi Alex Svanevik, ilk ICO katılımcısına ait olduğu iddia edilen bir satış öncesi hesaptan on milyonlarca dolar değerinde Ethereum’un devredildiğini fark etti.

2019 Yılı

ETH fiyatı şu anda 124 $ seviyelerinde. 2019 yılının başlangıcına göre yüzde 7’den fazla düştü. Başka bir satış durumunun olması halinde Ethereum’un çift haneli düşüşleri görme ihtimali var.

Ancak Ethereum 2.0, ETH'yi tekrar gündeme getirebilir. Çok beklenen yükseltmenin 0 Aşaması, 2020 yılının ilk çeyreğinde olduğu gibi erken gerçekleşebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ