Binance Aralık ayının ilk stake ödüllerini dağıttığına dair bir açıklamada bulundu.

Lider Bitcoin Borsası Binance, Aralık Ayının İlk Stake Ödüllerini Dağıttı

Binance Aralık ayının ilk stake ödüllerini dağıttığına dair bir açıklamada bulundu.

Binance, Aralık 2019 ayı için tüm GAS, ONG, VTHO, KMD, ALGO, QTUM, STRAT, TRX ve WIN stake ödüllerinin dağıtımını tamamladığını ve  Aralık ayı için ikinci stake ödüllerin de bu ayın sonlarına doğru dağıtılacağını açıkladı.

Binance’in dağıttığı stake ödüllerine kullanıcılar stake ödüllerinin alındığını Kullanıcı Merkezindeki “Dağıtım Geçmişi” sayfasından onaylayabilirler.

Binance ayrıca yatırımcılarına VTHO bakiyelerinizi görüntülemek için Fonlar sayfasında yer alan "Küçük varlıkları gizle"yi seçmediğinizden emin olunmasını tavsiye ediyor.

Binance, geçtiğimiz geünlerde Malta merkezli borsada Tayland Bahtı (THB) fiat kanallarını açmak için Tayland'daki en eski dijital varlık borsalarından Satang Corporation ile işbirliğini duyurmuştu

Saco'nun Yaratıcısı ve CEO'su ve Kurucu Ortağı Poramin Insom, “Dijital varlıkları Tayland'daki kitlelere taşımak ve Tayland'ın Dijital Ekonomisini ilerletmek için Binance ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Bu, Tayland’ın dijital varlık ekosisteminde dikkat çekici bir gelişmeyi işaret ediyor ve sadece fiat para birimine alternatif olarak değil, alana güç veren teknolojiye odaklanıyor.” açıklamasını yapmıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ