Dev Bitcoin borsası Binance Banxa ile ortaklık kuruyor.

Lider Bitcoin Borsası Binance Banxa Aracılığı İle AUD, GBP ve EUR Fiat Seçeneklerini Ekliyor

Binance kullanıcılarına Binance.com'daki Avustralya Doları (AUD), İngiliz Sterlini (GBP) ve Euro (EUR) fiat para birimlerini kullanarak doğrudan kripto satın alma imkanı sağlanacak. 

Binance’in kripto para birimlerinin benimsenmesini ve ana akımın erişilebilirliğini artırma misyonunun bir parçası olarak yapılan hamle ile kullanıcılar artık Banxa aracılığıyla BTC ve ETH satın almak için banka kartlarını, kredi kartlarını ve banka havalelerini kullanabiliyor ve dakikalar içinde Binance.com'da işlem yapmaya başlayabiliyorlar.

Bu hizmete erişmek için kullanıcıların “Kripto Satın Al” sayfasını ziyaret etmeleri ve bir miktar AUD, GBP ve ya EUR seçtikten sonra ileri seçeneğine tıklayıp Banxa'yı seçmeleri gerekiyor.

  • AUD ödeme yöntemleri arasında kredi kartları, banka kartları, POLI, nakit para yatırma, Avustralya postanesinde ödeme ve kuponlar yer alır.
  • GBP ödeme yöntemleri arasında FPS banka havaleleri, kredi kartları ve banka kartları yer alır.
  • AUD, GBP ve EUR fiat para birimleridir ve başka dijital para birimlerini temsil etmez.

Banxa Hakkında 

Banxa, borsalar, cüzdanlar ve diğer kripto para birimleri için uluslararası uyumlu bir fiat-kripto ödeme yöntemidir. Banxa, ters ibraz olmadan ve tüm platformlara kolay entegrasyon ile küresel ve yerel ödeme çözümleri sünuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ