Bitcoin’in blok ödülü 12.5 BTC'den 6.25 BTC'ye yarıya indiğinde Binance, tüm Binance kullanıcılarının etkinlik döneminde tamamlamaları için görevler içeren bir ödül programı düzenliyor ve toplam 12.5 BTC veriyor!

Lider Bitcoin Borsası Binance Halving Ödülleri Veriyor - İşte Ayrıntılar

Bitcoin’in blok ödülü 12.5 BTC'den 6.25 BTC'ye yarıya indiğinde Binance, tüm Binance kullanıcılarının etkinlik döneminde tamamlamaları için görevler içeren bir ödül programı düzenliyor ve toplam 12.5 BTC veriyor!

Etkinlik Dönemi: 2020/05/11 04:00 - 2020/05/18 04:00 (UTC)

Etkinlik döneminde tamamlanacak ödül görevleri:

Görev 1: Binance’in fiat-kripto seçeneklerinden herhangi birini kullanarak veya P2P platformu aracılığıyla herhangi bir miktarda bir Kripto satın alma işlemini tamamlayın (şimdi Kripto Al veya P2P üzerinden Ticaret Yap).

Görev 2: BTC spot ticaret çiftlerinde 500 USD veya daha fazla eşdeğer işlem hacmini tamamlayın (Ticarete gidin).

Görev 3: Bir arkadaşınıza başvurun ve Binance Vadeli İşlemler hesabını başarıyla açmasını sağlayın.

Görev 4: Faaliyet döneminde BTC / USDT Binance Futures kalıcı sözleşmesinde 1.000 USD veya daha fazla işlem hacmini tamamlayın (Ticarete gidin).

Ödüller

2.5 BTC ödül havuzunu eşit olarak bölmek için 4 görevden 2'sini tamamlayın.

4 BTC ödül havuzunu eşit olarak bölmek için 4 görevden 3'ünü tamamlayın.

6 BTC ödül havuzunu eşit olarak bölmek için 4 görevi de tamamlayın.

Henüz bir Binance hesabınız yoksa, işlem ücretlerinde% 10 indirim için buradan kaydolabilirsiniz. % 10 Binance spot ve marj alım satım ücreti indirimi, Binance yönlendirme programı yürürlükte kaldığı sürece geçerli kalacaktır.

Henüz bir Binance Vadeli İşlemler hesabı açmadıysanız, buradan kaydolabilir ve vadeli işlem ücretleri için% 10 indirim alabilirsiniz. % 10 Binance Vadeli İşlemler işlem ücreti indirimi 30 gün sürecek ve bitecektir.

Şartlar ve koşullar

Ödül programına dahil edilen işlem çiftleri:

Spot: BTC / BUSD hariç tüm BTC işlem çiftleri.

Vadeli İşlemler: BTC / USDT kalıcı sözleşme.

Geçerli bir Binance Futures ticareti, BTC / USDT kalıcı sözleşmesinde bir pozisyonun açılması veya kapanması olarak kabul edilir.

Binance, yıkama ticareti veya yasadışı toplu kayıtlı hesaplar, kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu özelliklerini görüntüleme vb. Olarak kabul edilen işlemleri diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Binance, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir Faaliyet veya Faaliyet Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Binance, görevin tamamlanmasına kullanıcı bazında nihai yorum yapma hakkını saklı tutar. Herhangi bir göreve kötü niyetli niyetle katıldığı kabul edilen herhangi bir kullanıcı bir bütün olarak Ödül Programından diskalifiye edilecektir.

Ödüller, yarışmanın bitiminden itibaren 2 hafta içinde uygun katılımcılara dağıtılacaktır. Kullanıcılar, Cüzdan sayfasındaki "Dağıtım Geçmişi" sayfasından ödüllerin alındığını onaylayabilecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ