Binance, Rus Rublesi için işlem çiftleri ekliyor ve yeni bir iç transfer özelliği sunuyor.

Lider Bitcoin Borsası Binance’ten Dev Hamleler Geldi

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance, ilk üç kripto para birimi, Bitcoin, Ethereum XRP ve borsanın kendi kripto para birimi BNB'nin için Rus Rublesi için işlem çiftleri eklediğini açıkladı.

Binance, bir blog yazısında Bitcoin, Ethereum, XRP ve BNB için Rus Rublesi fiat ağ geçidinin entegrasyonunu duyurduğunu açıkladı. Artık Binance'in Rus kullanıcıları da RUB bakiyelerini ve işlem seçeneklerini kontrol edebiliyorlar.

Binance, AdvCash Aracılığıyla Ruble İçin Fiat Kapısını Açtı

Daha önce, Binance, AdvCash ödeme sağlayıcısı aracılığıyla Rus Rubledi için fiat kapısını başlatmıştı. Duyuru, Binance CEO’s CZ’nin Moskova’ya yaptığı ziyaretten birkaç gün sonra yapılmıştı. CZ, Rus geliştiricileri işe almaya da ilgi gösterdi. Sadece Rus Rublesi değil, Binance Nijerya Naira’sı ve Türk Lirası için de fiat kapılarını açıkladı.

Yeni Dahili Transfer Özelliği

Borsa, kullanıcıların Binance hesapları arasında sorunsuz bir şekilde aktarmalarını sağlayan yeni bir özellik başlattığını duyurdu. Duyuruya göre, kullanıcılar koinleri kendi Binance hesaplarından mevcut Binance para yatırma adresine çekerse, dahili bir transfer olarak kabul edilecek ve herhangi bir blok onayına gerek duymadan ve ayrıca sıfır transfer ücretine tabi tutulacak. Binance hesaplarından para transferleri için kullanıcılardan herhangi bir ücret alınmayacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ