Malta merkezli kripto borsası Binance, mahremiyet koini Zcash [ZEC] için sürekli sözleşmeleri uygulamaya hazırlanıyor.

Lider Bitcoin Borsası Binance, ZEC / USDT Kalıcı Sözleşmelerinin Başlatılmasına Hız Verdi

Malta merkezli kripto borsası Binance, mahremiyet koini Zcash [ZEC] için sürekli sözleşmeleri uygulamaya hazırlanıyor. ZEC / USDT kalıcı sözleşmesi 5 Şubat'ta sabah 8: 00'de [UTC] yayınlanacak. Bu, bir haftadan kısa bir süre içinde kalıcı sözleşmeler için listelenen üçüncü mahremiyet koini. Hatırlanacağı üzere ilki Monero idi. XMR / USDT 2 Şubat'ta 1-75x kaldıraçla ticarete başladı.

Binance’in resmi sürümüne göre, Binance’in platformundaki kullanıcılar 1-50x kaldıraç arasında seçim yapabilir. En son ekleme ile Binance Futures tarafından sunulan toplam kalıcı sözleşme sayısı 14 oldu.

Bu haber, kripto para borsasının DASH / USDT kalıcı sözleşmelerinin başlatıldığını duyurmasından bir gün sonra, ticaretinin 4 Şubat 08:00 [UTC] 'de canlı hale gelmesi planlanıyor. Zcash’in daimi sözleşmelerine benzer şekilde, DASH / USDT de 1-50x arasında kaldıraçla teklif edildi.

Sürekli sözleşme pazarı son zamanlarda Binance platformunda patlıyor. Yakın zamanda yayınlanan Binance Research’ün çalışması Binance Futures'ın aylık % 85 gibi şaşırtıcı bir artış öngördüğünü belirtti. Bu kapsamda, platformun sürekli sözleşme piyasasında 56 milyar dolar işlem gördü. Rakamlar, 3,5 milyar dolardan fazla kalıcı sözleşmenin işlem gördüğü ve en yüksek tek günlük hacimlerinden birinin kaydedildiği 14 Ocak'ta zirveye ulaştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ