Binance ve Matic ekipleri, Matic mainnet'in başarılı lansmanını ve de MATIC/BUSD alım-satım çiftinin kısa süre önce Binance'e eklenmesini kutlamak için, 50.000 Amerikan Doları değerinde MATIC tokenlerini ödül olarak dağıtıyor.

Lider Bitcoin Borsası Binance

Binance ve Matic ekipleri, Matic mainnet'in başarılı lansmanını ve de MATIC/BUSD alım-satım çiftinin kısa süre önce Binance'e eklenmesini kutlamak için, 50.000 Amerikan Doları değerinde MATIC tokenlerini ödül olarak dağıtıyor.

Yarışma Dönemi: 27/05/2020 03.00 ila 03/06/2020 03.00 (TSİ)

Promosyon A: Yeni Kayıt Olan Kullanıcılar için İşlem Ücretlerinde %10 İndirim

Her iki promosyona da katılmak için Binance hesabınızın olması gerekmektedir.

Promosyon B: MATIC İşlem Hacmi Sıralamasında İlk 3 Arasına Girerek MATIC Tokenleri Cinsinden 12.000 Amerikan Dolarına Kadar Ödül Kazanma Şansını Yakalayın.

Tüm kullanıcılar, yarışma süresi boyunca Binance hesaplarında tüm MATIC alım satım çiftlerinde gerçekleştirecekleri toplam MATIC işlem hacmine göre (hem alım hem de satım işlemleri hesaba katılacaktır) sıralanacaktır. Ödül sistemi şu şekildedir:

1'inci: 12.000 USD değerinde MATIC tokeni

2'nci: 8.000 USD değerinde MATIC tokeni

3'üncü: 5.000 USD değerinde MATIC tokeni

Promosyon C: MATIC Alım Satımlarıyla, 25.000$'lık MATIC Tokenlerinden Oluşan Ödül Havuzundan Pay Alın!

Toplamda en az 380.000 MATIC değerinde işlem hacmine (hem alım hem de satım işlemleri dahil edilecektir) sahip olan tüm kullanıcılar, 25.000 USD'lik MATIC tokeni ödül havuzunu eşit olarak paylaşacaktır.

Hüküm ve Koşullar:

  • MATIC işlem hacmi sıralamasında ilk 3 arasına girerek ödül kazanan kullanıcılar, bu bonus etkinliğinde ödül kazanamaz.
  • MATIC alım satım pariteleri arasında MATIC/BTC, MATIC/BNB, MATIC/BUSD ve MATIC/USDT yer alır.
  • %10'luk işlem ücreti indirimi, Binance referans programı devam ettikçe geçerli olacaktır.
  • Binance, dağıtım için kullanılan MATIC/USDT dönüştürme oranı olarak, MATIC/USDT alım-satım çiftinin yarışma dönemi zarfındaki ortalama fiyatını kullanacaktır.
  • Alt hesapların ve marjin hesaplarının işlem hacmi, nihai hesaplama yapılırken ana hesapların standart işlem hacmi ile birleştirilecektir. Alt hesapların her biri, bu etkinliğe katılırken bağımsız bir hesap olarak görülmez.
  • İşlem hacminin hesaplamasında hem alışlar hem de satışlar göz önüne alınacak olup, hayali alım-satımlar dahil edilmez.
  • Binance, hayali alım satım işlemlerini, yasa dışı olarak toplu kaydı yapılmış hesapları, kendi çıkarına yapılan işlemleri ve piyasa manipülasyonu olarak kabul edilen işlemleri geçersiz sayma hakkını saklı tutar.
  • Ödüller, yarışmanın sona ermesinin ardından 2 hafta içinde dağıtılacaktır. Giriş yaptıktan sonra, Hesap Merkezindeki Dağıtım Geçmişi bölümünden ödüllerinizi görebileceksiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ