Metacade, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan MEXC ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı.

Lider Kripto Borsası MEXC, Metacade ile Stratejik Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Metacade, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan MEXC ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı. Bu, Metacade'in ön satışlarının sonunda Bitmart'ta listeleneceği haberini takip ediyor.

2018 yılında kurulan MEXC  aynı zamanda MEXC Global olarak da bilinir, ABD, Kanada ve Avustralya da dahil olmak üzere 200'den fazla ülkede 6 milyondan fazla kullanıcısı olan ve hızla büyüyen bir kripto para borsasıdır. MEXC, düzenli olarak ticaret hacmi açısından dünyanın en iyi borsalarından biri olarak gösteriliyor. Borsa, platformda listelenen 1.500'den fazla jetonla en geniş kripto para birimleri yelpazesinden birini sunuyor. Bu MEXC listeleme anlaşması, GameFi platformunun dünya çapındaki yepyeni yatırımcılara erişimini genişletmesini sağlayacağı için Metacade için önemli bir gelişmedir.

Bu, şu ana kadar 7,3 milyon doları aşan mevcut ön satışın etkileyici başarısından zaten yüksek olan ve MCADE'nin başka bir küresel kripto para birimi olan Bitmart'ta listeleneceğine dair son duyuruyu takip eden canlı Metacade topluluğuna hoş geldiniz haberi olarak gelecek. CoinMarketCap borsa sıralamasında 21. sırada yer aldı. Ayrıca yatırımcılar, Uniswap dahil olmak üzere bir dizi merkezi olmayan borsada MCADE satın alabilecekler.

Metacade CEO'su Russell Bennett şunları söyledi: “MEXC ortaklığı Metacade için harika bir haber. Böylesine itibarlı bir kripto para borsası ile ortaklık içinde olmak, Metacade projesine yalnızca güvenilirliği ve güveni artıracaktır. Tokenin halka açıklanması için çok heyecanlıyız.”

Metacade, oyun dünyasını ve blockchain teknolojisini birleştiren yenilikçi bir platformdur. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş, topluluk odaklı bir kazan-oyna (P2E) çarşısıdır. Oyuncuların ve kripto meraklılarının kazanması, öğrenmesi ve bağlantı kurması için kendisini bir merkez olarak konumlandırıyor. İddialı Metacade yol haritası, platformun herkesi meşgul edecek bir şeye sahip olduğunu gösteriyor.

Platformun yerel belirteci olan MCADE, Metacade'deki tüm işlem ve etkinlikleri besleyecektir. Oyuncular, oynaması için ödemeli oyunlara erişmek ve ödüller kazanmak için kullanabilir. Yarışmalar, turnuvalar, oyun alfa paylaşımı ve inceleme yazma yoluyla ek kazanç fırsatları olacaktır. MCADE sahipleri, gelirlerini artırmak için tokenlerini stake etme seçeneğine de sahip olacak.

MCADE, toplam 2 milyar jeton arzına sahiptir ve bunların %70'i ön satış sırasında kullanıma sunulur. Ön satış, 0,008$'lık token fiyatıyla açıldı ve 0,02$'a ulaşana kadar aşamalı olarak artacak. İlk 5 etap tamamen tükendi, geriye sadece 4 etap kaldı. Jetonların kalan %30'u borsalarda piyasaya sürülecek veya geliştirme, likidite hükümleri ve rekabet havuzu finansmanı için ayrılacak.

P2E GameFi platformu Metacade, ünlü blockchain denetim firması Certik'ten onay mührü aldı. Platform, kripto para birimi alanında incelenmiş ve güvenilir kabul edilmiş Polygon, Shiba Inu ve The Sandbox gibi tanınmış bir proje grubuna katılıyor. Certik, blockchain girişimlerinin tasarımını ve kodunu incelemek için ileri teknikler ve matematik kullanır. Ek olarak denetim ekibi, özgünlüklerini doğrulamak ve projenin şeffaflığını artırmak için Metacade ekibi üzerinde kapsamlı bir KYC kontrolü gerçekleştirdi. Eksiksiz denetim sonuçları Certik'in web sitesinde bulunabilir.

Metacade Hakkında

Metacade, metaverse'de oyun oynamak için önde gelen hedeftir. Oyuncuların vakit geçirmesine, oyun bilgilerini paylaşmasına ve özel P2E oyunları oynamasına olanak tanıyan Web3'ün ilk topluluk arcade'si olarak. Platform, kullanıcılara gelir elde etmek, Web3'te kariyer oluşturmak ve daha geniş oyun topluluğuyla bağlantı kurmak için birçok yol sunar.

Metacade, kullanıcıların dünya çapındaki diğer tutkulu oyuncularla oynaması, kazanması ve ağ kurması için tek adres olacak. Proje yol haritasının sonuna geldiğinde, Metacade tam teşekküllü bir DAO olarak topluluğa teslim edilecek. Ne de olsa Metacade, yarının GameFi dünyasını şekillendirmede parmağınızın olmasını istiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ