Güç mücadelesinin ortasında, şirket, Antminter T17 madencileri üzerinde bildirilen arızalar da dahil olmak üzere, ürettiği madencilik ekipmanıyla ilgili sorunlar yaşadı.

Lider Madencilik Şirketindeki Mücadele Üretimi Nasıl Etkiliyor

Güç mücadelesinin ortasında, şirket, Antminter T17 madencileri üzerinde bildirilen arızalar da dahil olmak üzere, ürettiği madencilik ekipmanıyla ilgili sorunlar yaşadı. Bitmain’in yeni Antminer T19'ları 1 Haziran'da piyasaya sürülmesine rağmen, önceki modellerle aynı çipler kullanıldı.

Bu tasarım, Wu'nun Zhan’ın akrabalarının kontrolü altındaki Shenzhen'deki Bitmain’in fabrikasına çip tedarikini askıya almasıyla ilgili olabilir.

Kripto madenciliği üreticisi, bu kontrol mücadelesi Bitmain'in liderliğini, üretimini ve medya kapsamını etkilemeden önce Ağustos 2019'da yaklaşık 12 milyar dolar değerindeydi.

 Bitmain Mayıs ayında Cointelegraph'a 2020 yılı için bir şeylerin artabileceğini söyledi. Şirket, Ocak ayından Nisan ayına kadar 300 milyon doların üzerinde kazanç elde etti ve bazı pazar paylarını geri kazandı ve küresel salgının ortasında bile dört madencilik tesisi açtı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ