Bu yazımızda sizlere Lien Coin (LIEN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BDP Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Lien Coin (LIEN) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi LIEN Coin

Bu yazımızda sizlere Lien Coin (LIEN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve LIEN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Lien Coin (LIEN) Nedir?

Lien, herkesin basit ve zarif bir şekilde bir ETH türevi oluşturmasına olanak tanıyor. Bu protokolün yenilikçi özellikleri arasında, herhangi bir likidasyon içermeyen güvenli bir türev piyasası sağlamak ve aşırı teminatlandırma olmadan çalışmak üzere tasarlanmış tamamen merkezi olmayan bir stablecoin ve MakerDAO'da bulduğunuz hantal bir yönetim mekanizması yer alıyor.

Ek olarak, protokol bir grup anonim geliştirici tarafından geliştirilir ve bu da onu hükümet kontrolüne karşı oldukça dirençli hale getirir.

Lien’in maksimum token sayısı 1.000.000 adet. Lien'i nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Lien'de ticaret yapmak için en iyi borsalar şu anda Gate.io, Hoo, BitMart, MXC.COM ve Bibox'tır.

Proje, benzersiz türev sözleşmeleri oluşturmak ve ön çalıştırmayı önlemek için kendi kendini düzenleyen bir protokol olduğunu iddia ederken, proje ayrıca akıllı sözleşmelerinin güvenlik denetimleri için Certik ile ilişki kurduğunu iddia ediyor.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ