Gün geçtikçe Steem blok zinciri üzerinden ödül temelli, global olarak tüm kullanıcıların etkileşim içinde olduğu ve kazanç sağladığı uygulamalar çoğalıyor. Bunlardan bir yenisi daha karşınızda: APPICS

Genel Bakış

Sosyal medya kullanıcıları her gün içerik üretmek ve paylaşmak için saatlerini harcıyor. Ancak gelin görün ki bundan hiçbir şey kazanamıyor. Bu yüzden APPICS bizim gibi insanlara geri dönecek bir yatırım, beğenilerle kazanılacak para sunuyor. Bildiğiniz üzere bu sistem hali hazırda işlevsel ve oldukça başarılı bir şekilde Steemit.com'da da gerçekleştirilmekte. APPICS de Steem blok zinciri üzerinden Steemit Inc. ile ortaklaşa hazırlanmış bir platform.

APPICS'in ortalama sosyal medya kullanıcılarına sunacağı en büyük olanaklardan birisi blok zinciri teknolojisi hakkında tek bir harf bilmeseniz bile onun avantajlarından faydalanabilecek olmanız.

Bir içerik oluşturarak para kazanabileceksiniz ve bunu  başka platformlarda yaptığınızdan hiç de farklı olmayan bir şekilde yapabileceksiniz. Karşılığında da ödüllendirileceksiniz!

Konsept

APPICS Steem blok zinciri üzerinden merkezsizleştirilmiş ödül sistemine dayanan ve APPICS coinleriyle (XAP) içerik üreticilerine ödül veren bir ağ. Ödül ,,like''larınıza bağlı. İnsanların paylaşımlarınıza verdiği değer üzerinden de her katılımcıya adil bir dağılımla ödül havuzundan ödemeler gerçekleştirilecek.

Artık sosyal medyada etkin olanların yeni rol model olduğu bir zamanda yaşadığımız bir gerçek ve APPICS ekibi de bu rol modellerin sosyal medya dünyasında kilit bir rol oynadığının farkında. Bu nedenle de APPICS bu insanları dahil ederek her kategori için hakem ekibi oluşturacak.

Uygulamada 15 farklı içerik kategorisi bulunacak; sanattan spora; yaşam tarzından daha pek çok şeye. Her kategorinin hakem görevi görecek bir etkin ekibi olacak. Bu ekibin beğenileri ise diğer insanların girdiği içerikler ciddi şekilde etkileyecek. Ancak elbette APPICS yeni gelenlerin de bu yeni sosyal medya devriminin ilk katılımcıları olarak etkin ekibe girmelerine olanak sağlayacak. Merak etmeyin. :)

www.appics.com
Kaynak: www.cryptocoinsnews.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ