Bu yazımızda sizlere Linear (LINA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Linear (LINA) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi LINA Coin

Bu yazımızda sizlere Linear (LINA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Linear (LINA) Nedir?

Linear, kullanıcıların uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde sentetik varlıkları oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve yönetmesine olanak tanıyan, zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan bir sentetik varlık protokolüdür.

Linear, hem Binance Akıllı Zincir hem de Ethereum üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların Linear'ın varlıklarını her iki DeFi ekosisteminde takas etmelerine ve bunları DeFi yapı taşları olarak kullanmalarına olanak tanır.

LINA, Linear'ın yerel yardımcı program tokenı olup aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Yönetim: LINA tokenı sahipleri, sentetik varlık listeleri, ücret gelir bölmeleri, teminat oranı ve diğer Lienar iyileştirme önerileri gibi protokol konularında oylama yapabilecek.

Stake etme: LINA token sahipleri, ℓUSD oluşturmak için protokolde LINA tokenlerini stake edebilir ve teminatlandırabilir.

ℓUSD, Linear Exchange'de sentetik varlıklar satın almak için veya diğer DeFi protokollerinde kullanılabilir.

ℓUSD oluşturan kullanıcılar stake etme ödülleri ve Lineer Exchange'de oluşturulan işlem ücretlerinden pay almaya hak kazanır.

LINA Token Nedir?

Linear, uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde sentetik varlıkları oluşturmak, ticaretini yapmak ve yönetmek için zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan bir sentetik varlık protokolüdür.

Bu, BSC gibi hızlı halka açık blok zincirlerinden bir çözüm olarak yararlanılarak elde edilir. Bu, mevcut çözümlere karşı ölçeklenebilirlik ve maliyet tasarrufu ve farklı blok zincirlerindeki DeFi varlıkları arasında birleştirilebilirlik sağlar.

Linear'ın ilk zincirler arası entegrasyonu BSC ile ve ardından Polkadot ile entegrasyondur. Linear'ın işlemleri BSC üzerinde yapılmasına rağmen, Linear takas işlevselliği aracılığıyla Ethereum ağı ile bağlantıyı sürdürür. Bu, kullanıcıların Sıvılarını Ethereum (ERC-20) ve BSC (BEP-20) arasında dönüştürmesine olanak tanıyarak Ethereum ve BSC üzerindeki DeFi protokolleri arasında oluşturulabilirlik ve erişilebilirlik sağlar.

LINA token sahipleri, Doğrusal DAO'ya katılabilecek ve sentetik varlık listeleri, ücret gelir bölmeleri, teminat oranı ve diğer Linear iyileştirme önerileri gibi protokol konularında oy kullanabilecekler. Daha sonraki bir aşamada, Linear DAO ayrıca stake etme ödüllerinin ve rezerv tokenlerinin dağıtımını oylayacak.

Linear tokenın kripto para borsası Binance'te listelendiğini belirtelim.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ